Політичний труп Медведучка реінкарнувався в Полтаві

ПОЛТАВА
20.10.2016, 10:01
Політичний труп Медведучка реінкарнувався в Полтаві

Мітинг проти тарифів, із значним як для такої події запізненням, організувала Соціал-демократична партія з пенсіонерами й адмінресурсом сьогодні в Полтаві під стінами облдержадміністрації. Ребрендинг відверто провального та невдалого проекту Партії простих людей намагається заявити про себе – популізмом (депутат міськради Олександр Шамота) і закликами до державного перевороту (голова профспілок облради Леонід Вернигора). Перший, подейкують, відточує свою майстерність в ораторстві по 4 години на день перед дзеркалом у сорочці й трусах. Останньому надали слово на честь іменин. З імпровізованої сцени перед сотнею слухачів виступав й Валерій Прядко, член СДП у Полтавській облраді. Цікаво, що той же Прядко як директор КП «Полтавафарм» і депутат облради витратив кілька годин робочого часу на «побалакати». Цей час слузі народу оплачують зі своїх мізерних зарплат і пенсій, зокрема й ті, хто прийшов на так званий мітинг. Ось такий от «сюр». За ваші ж гроші.

Вернигора та Шамота 

На мітингу спікери закликали не сплачувати грабіжницькі тарифи. Депутати давили на жалість й обурювалися нестачею грошей.

Бідно живуть, нічого не скажеш. Один тяжко працює й думає про народ у фітнес-клубі з психічнохворим екс-популістом від БПП і тікає від повістки з військкомату. ЗСУ потрібні такі сильні й витривалі призовники. Тим паче, що Олександр Шамота підпадає під категорію призовник.

Другий, той, що фармацевт, завчасно попіклувався про гроші для сплати комунальних. Оформив собі громадську організацію «Будинок захищеної старості» й викачує на нього (чит. – собі) гроші з держбюджету. Матеріал про це незабаром на нашому сайті.

Що об’єднує спікерів між собою? Новий проект Капліна, фінансований Віктором Медведчуком, кумом Володимира Путіна. Відомо, що Медведчук витрачає на просування проросійських поглядів значні кошти і мало того, використовує для цих цілей і власні засоби масової інформації – пише журналіст «Кореспонденту» Максим Кадиренко. – Для залучення проросійських «тушок» в хід йдуть всі засоби і матеріальні, і нематеріальні. Саме на останні і «купився» народний депутат України Сергій Каплін. Його привабила можливість використовувати для власного і партійного піару в Полтавському регіоні друковану газету Віктора Медведчука «Вести». Кадиренко наводить цю інформацію 2013 року. З тих пір співробітництво Капліна й Медведчука тільки посилювалося.

За інсайдерською інформацією відомо, що Медведчук фінансово підпитував Капліна на минулих виборах, давши тому 3 млн $.

Загалом, мітинг СДП – спроба реінкарнувати політичний труп Медведчука. З огляду на невелику чисельність – така ж невдала, як і проект Простих. Члени СДП закликали не сплачувати тарифи (виходить, накопичувати борги, за які чина влада узаконила виселення з осель) і влаштувати державний переворот. Соціально. Демократично. По-Медведчуківськи, нічого не скажеш. Хоча, хто гроші платить, той музику й замовляє.

Зауважимо, що навіть та група людей, що зібралася й кого вигнали під червоні прапори особливої уваги мітингу не приділила. Люди читали «Останній Бастіон», який пропонує інший, дієвий шлях боротьби як з тарифами, так і з геноцидом української нації в цілому. Без проросійського акценту й державного перевороту. 


Читайте також:
Відвідувачі музею Панаса Мирного стали дієвими учасниками давньоукраїнського язичницького свята найвищого розквіту природи.
08:39
Проєкт нещодавно був анонсований депутатами Полтавської міської ради.
вчора, 15:50
Неконтрольований зелений туризм прирікає найвищу точку Полтавської області на зникнення.
вчора, 12:44
Рух перевантаженого транспорту, відсутність водовідведення і зношеність асфальтового покриття — причини руйнації доріг Карлівського району.
вчора, 09:27
Презентація стала можливою завдяки підтримці «Останнього Бастіону».
06 липня, 17:45
Полтавська міська влада назверх демонструє плідну роботу, коли фактично мавпує дії центрального уряду.
06 липня, 14:17