Політв'язень Юлія Кузьменко підтвердила, що балотуватиметься у Раду

ПОЛІТИКА
15 лютого, 16:44
Юлія Кузьменко
Юлія Кузьменко
Фото: Риановости

Вона є підозрюваною у справ про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Юлія Кузьменко у себе на сторінці у ФБ підтвердила участь у довиборах до ВР.

“Йду на довибори в ВР по 50-му округу (Покровськ, Добропілля, Мирноград) від партії Європейська Солідарність. Основний конкурент - ОПЗЖ”, - повідомила Кузьменко.

Зазначивши, що добре знає, що український менталітет каже так: якщо пішов в політику, то зрадив (обсяг зрадоньки залежить напряму від красномовного запасу кожного окремо і всіх разом. "Але на таке питання, як саме боротися за волю та розбудову країни з самого верху (диванні баталії не рахуються), менталітет відповідь ну ніяк не підказує".

“Я знов повертаюся на свій Донбас - тільки з іншими можливостями...... моя боротьба…, моя Україна”, - резюмувала Кузьменко.

Як повідомлялося сьогодні на сайті партії Європейська Солідарність, вони висунули дитячого кардіохірурга, волонтерку Юлію Кузьменко кандидатом у народні депутати у 50-му окрузі на Донеччині.

Нагадаємо, Юлія Кузьменко є підозрюваною у справ про вбивство журналіста Павла Шеремета. Вона влітку минулого року була звільнена із СІЗО і знаходиться вдома під домашнім арештом.

Нагадаємо також, ми раніше повідомляли, що у справі Шеремета звинуваченими є українські добровольці, військові і волонтери. Наразі слідство не оприлюднило жодних доказів їх вини.

Читайте також:
Рефлексії політолога з приводу довиборів на 50 одномандатному мажоритарному окрузі.
30 березня, 13:17
Це чернетка розробленої технологами близькими до Віктора Медведчука передвиборчої стратегії Леоніда Кучми ще 1999 року.
05 січня, 17:25
Депутат-мажоритарник зі 145 одномандатного округу Андрій Боблях вважає, що своїми діями Сергій Іващенко нашкодив авторитетові "гаранта".
28.11.2020, 13:26
Партия правой руки является политическим крылом движения правой руки. Имеет многочисленных сторонников на России и в Украине.
19.11.2020, 11:34