Половина полтавських інвалідів, які потребують візка не можуть його отримати. Милиці дають одному з десяти

ПОЛТАВА
06.11.2014, 12:04
Половина полтавських інвалідів, які потребують візка не можуть його отримати. Милиці дають одному з десяти

Полтавщина наближається до провалу програми забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами реабілітації.

За 10 місяців поточного року полтавські інваліди отримали від держави трохи більше половини візків від нагальної потреби. Без засобів лишається кожен другий житель області, який сподівався на вирішення проблеми пересування цього року.

Потреба полтавців з обмеженими можливостями пересування у колісних кріслах на поточний рік була визначена в обсязі 1360 одиниць, проте видали тільки 713 крісел.

Ще гірша ситуація з засобами реабілітації – їх в області потребують 10 000 інвалідів, проте держава змогла забезпечити ними поки що тільки 1100.


Читайте також:
Полтава
У своєму інтервʼю медійним заробітчанам він підтвердив неодноразове використання комунального майна у власних інтересах.
01 вересня, 07:10
Полтава
Голова європейської дипломатії Кая Каллас публічно розкритикувала Будапешт.
31 серпня, 11:17
Полтава
Чи можна довірити ямщикам Полтаву, посиливши їх вузькоспеціалізованими помічницями та «антикорупціонерами»?
29 серпня, 07:18
Полтава
Щоправда кандидат, з метою економії витрачених коштів, вирішив її провести в підпорядкованій йому установі.
28 серпня, 12:05
Полтава
Тарифний хаос у Полтаві: як «Полтаватеплоенерго» ігнорує закон
26 серпня, 17:15
Полтава
Війна комунальників міста проти життя та здоров’я містян.
18 серпня, 14:35