Польща: кількість заяв на працевлаштування українців зменшилась на 25%

ПОЛТАВА
29.09.2018, 13:49
Польща: кількість заяв на працевлаштування українців зменшилась на 25%

У першій половині 2018 року кількість заяв українців на працевлаштування у Польщі зменшилась на 25% порівняно з попереднім роком.

Про це заявив голова комітету з питань міграції та працевлаштування польсько-української господарчої палати Павло Кулага, пише "Польське радіо".

За його словами, з початку 2018 року у Польщі ускладнилась процедура подання заяв роботодавцями на працевлаштування іноземців. Зокрема, ці заяви стали платними, а сама процедура розгляду - довшою.

"По-друге, в першій половині минулого року ще не було безвізового руху для громадян України. Щоб працювати в Польщі на основі біометричного паспорта надалі необхідна заява, проте можливість вільно перебувати в Шенгенській зоні сприяє також випадкам нелегального працевлаштування без документів, передусім в інших країнах ЄС", - повідомив Кулага.

Загалом, згідно з даними Міністерства сім'ї, праці та соціальної політики Польщі, протягом першої половини 2018 року українці подали понад 692 тисячі заяв на працевлаштування у Польщі. За аналогічний період 2017 року ця цифра була більшою на 212 тисяч осіб.

Читайте також:
Оператор газорозподільної системи — акціонерне товариство "Лубнигаз" — повідомив про планові роботи по заміні запірної газової арматури.
вчора, 10:12
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
11 липня, 09:38
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
10 липня, 14:18
Виданню «Останній Бастіон» ніколи не була чужою людська біда.
10 липня, 12:18
Для лубенських комунальних служб настала пора аварійних викликів, пов'язаних із поривами на центральному водогоні міста.
10 липня, 09:36
На штучному водотоку, що сполучає річку Дніпро з Сіверським Донцем і перетинає Полтавську область, заборонили купання.
09 липня, 11:48