Польща перекинула свої Patriot до Варшави

СВІТ
07 лютого, 10:09
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Польський уряд підписав контракт на дві батареї Patriot з більш ніж 200 ракетами у 2018 році.

Польща перемістила свої зенітно-ракетні комплекси Patriot на військовий аеродром на заході Варшави. Вони залишаться там на певний час в рамках навчань польських військ.

Про це повідомив міністр оборони Польщі Маріуш Блащак, інформує медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на Європейську правду.

Польща перекинула свої Patriot до Варшави_1

Купівля Польщею двох батарей MIM-104 Patriot виробництва американської компанії Raytheon є елементом ширшого пакета угод в рамках програми протиповітряної оборони польської армії "Вісла". Орієнтовна вартість батарей становить близько 4,2 млрд євро.

Польські пускові установки Patriot, які будуть розміщені на варшавському військовому аеродромі Бемово, відіграватимуть вирішальну роль у підготовці" польських сил протиповітряної оборони, зазначив Блащак.

Польський уряд підписав контракт на дві батареї Patriot з більш ніж 200 ракетами у 2018 році. Перша батарея прибула до країни наприкінці 2022 року, а друга, як очікується, буде доставлена пізніше цього року, повідомляє WNP.

Придбавши системи Patriot, Польща приєдналася до США, Нідерландів, Німеччини, Японії та Італії, ставши шостою країною, яка тепер покладається на систему американського виробництва.

Польські солдати зараз проходять підготовку для роботи з Patriot, які мають бути готові до використання у 2024 році.

Нагадаємо, наприкінці січня Німеччина відправила в Польщу перші два з трьох зенітно-ракетних комплексів Patriot, які будуть розгорнуті поблизу українського кордону як реакція на інцидент із падінням ракети в селі Пшеводув.

Читайте також:
Світ
На території Республіки Польща вже розпочала діяти постійна база американців. Калінінграду приготуватися до сецесії.
22 березня, 16:29
Політика
Прем'єр-міністр Японії Фуміо Кішіда приїхав із робочим візитом до України, адже розглядає нашу країну за стратегічного партнера.
21 березня, 17:46
Опінії
Як Буданов зареєстрував фіктивну фірму під назвою «Головне управління розвідки Міністерства оборони України»
21 березня, 14:45
Світ
А Володимир Оманський перед повномасштабним вторгненням розповідав українцям про шашлики у травні
14 березня, 12:14
Світ
Російська пропаганда почала активніше працювати в Європейському союзі, щоби спробувати маніпулювати західним суспільством.
13 березня, 17:09
Політика
За яких обставин Буданов очолив воєнну розвідку
13 березня, 14:24