Польща поскаржиться на Росію до міжнародного суду в Гаазі

СВІТ
28.02.2017, 13:21
Польща поскаржиться на Росію до міжнародного суду в Гаазі

Польща має намір подати скаргу до міжнародного суду в Гаазі на дії Росії, яка майже 7 років відмовляється повертати уламки літака Ту-154 президента Леха Качинського, (за даними деяких джерел, підірваного за наказом Путіна – ред.). Про це заявив глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський в ефірі телеканалу «TVP1».

– Ми подамо скаргу до міжнародного суду у справі про уламки літака, – сказав він.

За словами міністра, польська сторона вже зверталася до США з проханням допомогти повернути уламки, але адміністрація президента Барака Обами не хотіла цього робити.

– Я звертався вже в грудні 2015 року. Обама мав інше бачення відносин з Росією. Це була постійна мрія про перезавантаження, – пояснив дипломат.

Ващиковський також зазначив, що багато країн взагалі не мало уявлення, що справа Смоленського теракту не врегульовано, адже ніхто з польської влади раніше не просив їх про допомогу.

За словами глави МЗС, протягом найближчого місяця він полетить до США, де буде говорити на цю тему з представниками адміністрації президента Дональда Трампа.

Відділ моніторингу

Читайте також:
Очільниця Естонської Республіки Керсті Кал'юлайд провела селекторну нараду з керівниками Сільськогосподарської торгової палати країни.
вчора, 11:25
Верховний суд Республіки Сенеґал дозволив 5-му президенту Республіки Чад тимчасово вийти на волю через спалах COVID-19.
вчора, 10:30
На тлі коронавірусної пандемії військово-морські сили Грузії проводять сильні навчання з НАТО у Чорному морі.
вчора, 09:40
45-й еквадорський президент Рафаель Корреа, який проживає в Євросоюзі, засуджений на батьківщині за обвинуваченням у корупційних схемах.
вчора, 09:15
Заборонивши вихід на вулицю без масок, влада подбала про їхнє безкоштовне розповсюдження.
вчора, 07:55
Міністр охорони здоров'я Румунії Нелу Татару дав розпорядження провести епідеміологічне розслідування.
07 квітня, 16:45