Польща вже отримала другу партію турецьких ударних безпілотників Bayraktar TB2

СВІТ
24.04.2023, 09:25
Польща вже отримала другу партію турецьких ударних безпілотників Bayraktar TB2

У комплект поставки увійшли: 6 безпілотників, 3 мобільні станції управління, а також блоки спостереження та датчики розпізнавання.

Польща вже одержала другу партію турецьких ударних безпілотників Bayraktar TB2. Прийняття техніки на озброєння армії пройшло на території 12 бази безпілотних літальних апаратів у Мирославці.

Про це повідомляє видання Woisko-polske.pl.

Раніше безпілотні авіаційні комплекси пройшли випробування у Туреччині, а після доставки до Польщі у квітні успішно пройшли фінальні випробування, що й визначило їхнє остаточне приймання на озброєння.

У комплект поставки увійшли: 6 безпілотників, 3 мобільні станції управління, а також блоки спостереження та датчики розпізнавання.
Радари Leonardo Osprey
Радари Leonardo Osprey

Перший комплект було отримано Збройними силами Польщі восени 2022 року.

Постачання системи Bayraktar TB2 є результатом укладеної 24 травня 2021 року угоди.

У рамках контракту також купуються боєприпаси з лазерним наведенням MAM-L та MAM-C, що дозволить виконувати весь спектр тактичних завдань відповідно до оперативного призначення комплексу.

Запусків боеприпасів MAM-C та MAM-L
Запусків боєприпасів MAM-C та MAM-L
Фото:Ілюстративне фото

Вартість одного комплекту Bayraktar TB2 складає близько 67 млн доларів.

Bayraktar TB2 – тактичний безпілотний літальний апарат (БПЛА), здатний виконувати розвідувально-спостережні та бойові завдання із застосуванням озброєння, що керується, розміщеного на чотирьох точках підвіски під крилами.

Bayraktar TB2 був оснащений системою авіоніки, що забезпечує повністю автоматичне керування, зліт, політ та посадку. Дрон має довжину 6,5 метра та розмах крил 12 метрів. Він забезпечує тривалість польоту до 27 години. Злітна маса безпілотника становить 650 кілограмів, а максимальна швидкість – близько 220 км/год.
 

Читайте також:
Політика
«Слуги урода» та ОПЗЖ відмовилися розглядати питання
23 липня, 15:01
Позиція
Навіщо ще лізти у відверто токсичну і ганебну колаборацію з партнером «Газпрому»?
23 липня, 10:25
Політика
Дружина соратника Єрмака позичила гроші у росіян для купівлі будинку у США
23 липня, 10:04
Позиція
Подаю заяви до НАБУ – щодо очевидного конфлікту інтересів родини Козицьких. І до СБУ – щодо перевірки ознак колабораціонізму
20 липня, 08:11
Політика
Суддя Печерського суду Юшков скасував арешт рахунків російського Vbet.
19 липня, 10:05
Політика
З партнерами «Газпрому» плідно співпрацює український бізнес в особі представників інкорпорованої у владу родини Козицьких
18 липня, 10:04