Польські протестувальники блокували пасажирський поїзд з України

ПОЛІТИКА
19 лютого, 17:35
Польські протестувальники блокували пасажирський поїзд з України

Після втручання польської поліції та залізничників поїзд було розблоковано, він продовжив рух.

Польські протестувальники 18 лютого блокували рух пасажирського поїзду з України, наразі залізничне сполучення з Польщею здійснюється в штатному режимі.

Про це повідомляє «Укрзалізниця».

18 лютого польські протестувальники заблокували рух пасажирського поїзда №119 Київ – Хелм. У поїзді перебували 260 пасажирів, абсолютна більшість – жінки та діти. Багато пасажирів мали подальші пересадки та перельоти.

Після втручання польської поліції та залізничників поїзд було розблоковано, він продовжив рух.

…Укрзалізниця уважно стежить за ситуацією на кордоні з Польщею та здійснює взаємодію з прикордонниками, посольством України в Польщі, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури і Міністерством закордонних справ.

Укрзалізниця наголошує на неприпустимості блокування руху залізничного транспорту. Вважаємо подібні дії протестувальників обурливими, зважаючи на історію партнерських та економічних відносин між нашими країнами.

Крім того, такі дії негативно впливають на забезпечення обороноздатності України та безпеку кордонів ЄС від російського агресора.

«Укрзалізниця» наголосила що залізничне сполучення з Польщею здійснюється в штатному режимі. Пасажирські та вантажні поїзди наразі курсують без ускладнень.

Нагадаємо, що 17 лютого Держмитслужба України повідомляла, що 18 лютого у міжнародному залізничному пункті пропуску «Дорогуськ-Ягодин» польські фермери спробували заблокувати рух вантажних потягів.

Читайте також:
Світ
В Європі розпочався бойкот представниці Ізраїлю на Євробаченні Еден Голан через масові вбивства мирних палестинців в секторі Гази.
11 травня, 08:56
Світ
Спонсорують протестну кампанію, яка охопила всю Америку, відомі євреї: Джордж Сорос і родина Рокфеллерів. Натомість Ротшильди за Ізраїль.
28 квітня, 20:58
Світ
Поліція з кийками розганяє акцію в Техаському університеті в Остіні.
25 квітня, 10:32
Війна
Американський льотчик підпалив себе біля посольства Ізраїлю у Вашингтоні.
26 лютого, 10:30
Політика
24 лютого перед українським посольством у Гельсинкі відбувся пікет до роковин повномасштабної агресії РФ. Дипломати проігнорували захід.
25 лютого, 07:51