Полтава народжує нові таланти

ПОЛТАВА
22 травня, 20:07

Відкриття 2021 — талановита молодь Полтави.

21 травня у Полтаві, в арткафе “Open Kitchen” відбулась концерт-презентація інструментального колективу CELLOVECHNO BAND, де прозвучали світові хіти та авторська музика.

Артем Кара, засновник гурту, пояснює, що назва гурту утворилась з італійського CELLO, тобто віолончель та VECHNO — назавжди. Разом CELLOVECHNO — людяно. Гурт планує займатися благодійними проєктами для дітей разом з полтавськими волонтерськими організаціями. Адже діти — це наше майбутнє і воно має бути творчим, розвинутим і прогресивним.  

CELLOVECHNO BAND — це команда однодумців-музикантів. Артем та Марія Кара — віолончелісти, Світлана Мелешко — альтистка,  Лідія Сінгіна, Мальвіна Джафарова скрипальки, Штефан Литвин — клавішник та Сергій The Kid - барабанщик за допомогою музики безперечно створять нову сторінку культурної історії міста і нашої країни. 

Ідея та мета колективу — надихати на розвиток і розкриття потенціалу; створити рух сучасних людей, здатних вільно мислити, не скутих шаблонами й стереотипами.

Читайте також:
У першу п'ятницю червня у полтавському концтерт-голі "Villa Крокодила" відбувся живий виступ рок-гурту "Онейроїд".
06 червня, 09:48
П'ятак про «хто до кого — а я до Параски».
06 березня, 09:59
Православні священнослужителі закликали владу Республіки Кіпр відмовитися від участі в європейському музичному конкурсі.
04 березня, 11:37
В останню суботу літа, 29 серпня, гурт "Онейроїд" дав живий концерт у центрі Полтави.
30.08.2020, 09:01
Зняті перед російською публікою штани — головна заслуга "народного артиста" Потапа.
29.06.2020, 09:48
Вояки виконали відому пісню «Шабелина».
22.12.2019, 08:46