Полтавчанин зливав газоконденсат з харківського гону

ПОЛТАВА
06.10.2014, 08:23
Полтавчанин зливав газоконденсат з харківського гону

Полтавець крав у сусідньої області паливо: під’єднався до магістрального конденсатогазопроводу біля села Єфремівка Харківської області.

Чоловік зміг підключити до труби свій шланг. І перенаправив пальне з магістрального газогону до власного сховища. Для цього крадії поблизу вкопав у землю ємність.

Несанкціоновану врізку помітили охоронці проводу, і за шлангом вийшли на сховище, розташоване в кількох метрах. Щоб впіймати крадія правоохоронцям довелося влаштовувати засідку. Адже система була налагоджена так справно, що крадієві залишалося тільки періодично з’являтися щоб забрати нову порцію конденсату.

Злочинця впіймали коли той під’їхав автівкою щоби замінити вже наповнену ємність пустою.

За підрахунком підприємства чоловік встиг злити щонайменше 16 кубометрів рідини. За фактом крадіжки Харківське обласне УМВС порушило кримінальну справу.


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
вчора, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
вчора, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00