Полтавчанин зливав газоконденсат з харківського гону

ПОЛТАВА
06.10.2014, 08:23
Полтавчанин зливав газоконденсат з харківського гону

Полтавець крав у сусідньої області паливо: під’єднався до магістрального конденсатогазопроводу біля села Єфремівка Харківської області.

Чоловік зміг підключити до труби свій шланг. І перенаправив пальне з магістрального газогону до власного сховища. Для цього крадії поблизу вкопав у землю ємність.

Несанкціоновану врізку помітили охоронці проводу, і за шлангом вийшли на сховище, розташоване в кількох метрах. Щоб впіймати крадія правоохоронцям довелося влаштовувати засідку. Адже система була налагоджена так справно, що крадієві залишалося тільки періодично з’являтися щоб забрати нову порцію конденсату.

Злочинця впіймали коли той під’їхав автівкою щоби замінити вже наповнену ємність пустою.

За підрахунком підприємства чоловік встиг злити щонайменше 16 кубометрів рідини. За фактом крадіжки Харківське обласне УМВС порушило кримінальну справу.


Читайте також:
У вихідні поліція Полтавщини вестиме посилені патрулі в парках, лісах і біля річок. Людей із шашликами та під час прогулянок штрафуватимуть.
14:00
Поліцейські Кременчука зупинили вантажну техніку під час видобутку піску неподалік від Крюківської дамби.
13:00
У Києві людей почали штрафувати за шашлики на природі та за розведення багать у парках і лісах. У Полтаві про це поки що попереджають.
10:55
В Україні станом на зараз 549 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. На Полтавщині одна хвора жінка.
10:25
Сьогодні в Полтаві розпочали обробку під’їздів у житлових будинках. Кожне ОСББ отримало 30 флаконів із дезінфекторами на основі хлору.
вчора, 16:15