Полтавці мали змогу спостерігати поєднання сучасного мистецтва та тисячолітніх традицій (відео)

22 листопада, 09:21

21 листопада у залі Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського відбулася третя ювілейна виставка Світлани Пасічної у Полтаві.

Крім останніх робіт – таких як серії «День і ніч», «Пори року», «Сни листопаду», де майстриня передає народний дух землі – на виставці були представлені роботи її учнів із майстер-класу з археологічної кераміки.

Таланти Світлани Пасічної не облежуються художньою керамікою. Свої ідеї особливого бачення світу вона розкриває в живописі, графіці, моделюванні, ландшафтному дизайні та фотографії.

Творчі пошуки себе як майстра народжували надзвичайні роботи, які були відзначені на виставках, міжнародних бієнале, конкурсах, симпозіумах із сучасної кераміки в Україні, Італії, Франції, Німеччині, Румунії, США, Японії, Бельгії, Південній Кореї.

Виставка матиме продовження, тож у наступному році всі охочі можуть спробувати реалізувати себе як майстра гончарної справи під керівництвом Світлани Пасічної і показати свої роботи світу.

Читайте також:
6 грудня зал Галереї мистецтв об’єднав дві урочисті події поціновувачів мистецтва.
вчора, 17:58
5 грудня у Дрогобичі відбулася презентація збірника «Україна і Хорватія: історичні паралелі».
вчора, 06:20
Угоду про наукове співробітництво між українськими дослідниками з Інституту Археології Національної Академії Наук України та представниками Інституту Археології та Етнології Польської Академії Наук підписано у Варшаві.
05 грудня, 10:30
Щорічний фестиваль поезії "Листоверт" відбудеться наступної суботи у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка.
30 листопада, 17:35
Дослідник Броніслав Сьомик презентував у Кременчуці наукове есе "Українці п’яти континентів" про внесок українців у розвиток різних держав.
30 листопада, 09:35
Київське видавництво «Zалізний Тато» планує видати збірник інтерв’ю чеченського політичного, державного і військового діяча Джохара Дудаєва.
27 листопада, 09:20