Полтавці мають найщедріші субсидії в Україні – ДержСтат

ПОЛТАВА
21.10.2014, 14:55
Полтавці мають найщедріші субсидії в Україні – ДержСтат

Серед регіонів України найбільший розмір субсидії на оплату ЖКГ отримують жителі Полтавської області – 157 гривень на домогосподарство. Це майже удвічі більше ніж по Україні, і на порядок більше регіонв-аутсайдерів.

Слідом за Полтавщиною іде Київ зі 138 гривнями. Середній розмір субсидії в Україні – 87 гривень. Найнижча – в Чернівецькій області, ледь більше 16 гривень.

Такі дані наводить Державна служба статистики України. В статистиці не враховані ТО АР Крим і Севастополь, дані Луганської і Донецької областей можуть бути викривленими форс-мажорними обставинами.

Субсидія призначається з міркування, що домогосподарство не повинно платити за ЖКГ більше певного відсотку свого доходу.

Таким чином суть наведених Держстатом даних полягає в тому, що на Полтавщині по допомогу до держави звертаються лише найбідніші. А значна кількість тих, хто має право на субсидію з якоїсь причини вважають за краще не зв’язуватися з державою. Також це означає, що на Полтавщині у категорій, які отримують субсидію найнижчі доходи в країні порівняно з вартістю послуг ЖКГ.


Читайте також:
26 лютого Полтаву відвідала політик, заслужений економіст України, депутат Ніна Южаніна.
11:25
Першу партію біоматеріалу для аналізів було направлено 22 лютого.
11:03
Влада Кременчука вживає всіх можливих заходів для недопущення поширення небезпечної хвороби серед містян.
10:40
Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов провів прес-конференцію з приводу перших 100 днів на посаді.
вчора, 20:50
Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України виявив хворих на сальмонельоз.
вчора, 09:10