Полтавці пропонують увічнити творчу особистість Софі Лорен

ПОЛТАВА
16.10.2019, 08:22
Полтавці пропонують увічнити творчу особистість Софі Лорен

Пам'ятник італійській акторці Софі Лорен пропонують встановити у Полтаві. Відповідна петиція зареєстрована на сайті міської ради.

Ініціатор документу наголошує, що відома кіноакторка у 1970 році безпосередньо перебувала на Полтавщині. Саме на території області відбувалися зйомки фільму «Соняшники» (італ. I Girasoli) за її участі.

«Вшанування Софі Лорен, встановивши пам’ятника, може покращити туристичний імідж міста в очах гостей Полтави. У світі вже є приклади, коли пам’ятники відомим людям встановлені в тих містах, де зірки ніколи не були, як, наприклад, бюст Джона Леннона у Вільнюсі», — підсумовує автор петиції.

Утім, дещо екстравагантна ідея поки що не стала популярною. Станом на ранок 16 жовтня петиція встигла набрати лише 2 голоси.


Читайте також:
Полтава
Істерика перед фіналом: як корупціонери намагаються урвати останнє з Полтави.
12.12.2025, 16:15
Полтава
Прокурор Євген Гладій їх покриває. Допоки?
11.12.2025, 08:25
Полтава
Причиною виключення Польщі з механізму ЄС була її значна витрата на українців, яких вона прийняла.
09.12.2025, 08:32
Полтава
Мільйони для поліції — і ще окремо на охорону: для чого місто наймає приватних охоронців?
04.12.2025, 15:19