Полтавці просять облаштувати дорогу і тротуар у мікрорайоні Браїлки

ПОЛТАВА
13.09.2019, 06:44
Полтавці просять облаштувати дорогу і тротуар у мікрорайоні Браїлки

До полтавської влади звернулися мешканці вулиці Кучеренка з вимогою здійснити облаштування тротуару, проїжджої частини та мережі освітлення. Відповідна петиція оприлюднена на сайті міської ради.

Ініціатор документу, Кирило Решетнік повідомляє, що вздовж приватного сектору від будинку №9 по вулиці Кучеренка до вулиці Володимира Степанюка дорога перебуває в жахливому стані. Асфальтове покриття відсутнє взагалі.

Зазначається, що вулиця Кучеренка є однією з основних доріг, що сполучає мікрорайон Браїлки з селищем Рибці. Місцеві мешканці не мають можливість безпечно дістатися до роботи та навчання пішки, а проїзд на автомобілях також вкрай ускладнений.

Читайте також:
Територія для відпочинку мешканців села Горбанівка стане зеленою зоною, яка буде підпорядкована громаді.
10:26
Правоохоронці провели рейд у мисливських угіддях Миргородського району, де триває сезон полювання на пернату дичину.
08:58
Невдовзі територію природної окраси та найвищої точки Полтавської області спільно патрулюватимуть місцеві чиновники, поліція та лісники.
вчора, 08:48
Пам'ятний захід присвячений воїну 30-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Івану Олійнику організували у Пирятині.
10 серпня, 13:51
Найвища точка Полтавської області, гора Пивиха, продовжує зазнавати руйнації через стихійний відпочинок приїжджих туристів.
10 серпня, 09:49
Селищна влада Нових Санжарів співпрацюватиме з компанією "SKL Іnternational" задля покращення системи надання адміністративних послуг.
10 серпня, 08:56