Полтавці, ви – найкращі!

ПОЛТАВА
01.03.2022, 14:06
Полтавці, ви – найкращі!
Фото: Telegram

У Полтаві буквально завалили міську раду гуманітарною допомогою для евакуйованих із Донецької області дітей.

Про це свідчить ролик, викладений на одному з анонімних Telegram-каналів, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Мешканці нашого міста відгукнулися на прохання влади та менш ніж за 2 години знесли до адміністративної будівлі в рази більше за необхідне: іграшки, одяг, взуття, засоби гігієни, харчі тощо.

Вкотре пересвідчуємося, що українці – найзгуртованіший, найкращий і найдобріший народ, який нікому не перемогти.

Адже війна – це не лише біль та втрата, але водночас ще й показник людяності.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", ми відкрили власну гарячу лінію, куди за потреби просимо громадян оперативно звертатися: +380506340000.

Читайте також:
Полтава
Кілограми свіжих та консервованих овочів, солодощі, макарони й крупи вирушили на передову. Все це зібрали небайдужі селяни Лобачівки.
19 березня, 19:14
Полтава
Свій до свого по своє — гасло українців Буковини Галичини, Волині та Закарпаття міжвоєнного періоду. Нині стало загальнонаціональним.
06 березня, 06:09
Полтава
З міського бюджету на підтримку захисників виділено 2 мільйони 754 тисячі гривень. Тепер у фронтовиків є «очі» для відстеження дій ворога.
05 березня, 19:17
Полтава
Будинок із дворівневими квартирами споруджено за сучасним дизайном у Нехворощі. Він стане оселею для втікачів від російських загарбників.
11 лютого, 14:53
Полтава
Поки чиновники у Києві розкрадають гроші платників податків, у регіонах діє цілком протилежна ситуація. Люди активно допомагають захисникам.
12 січня, 12:31
Світ
Відібрані у нетверезих латвійських водіїв транспортні засоби послужать ЗСУ. Відповідну ініціативу Міністерства фінансів підтримав уряд.
01.11.2023, 14:15