Полтавці вимагають звільнити секретаря міської ради через пиятику на робочому місці

ПОЛТАВА
19.09.2019, 06:10
Полтавці вимагають звільнити секретаря міської ради через пиятику на робочому місці

Олександра Шамоту, секретаря Полтавської міської ради, вимагають відсторонити від посади у зв'язку розпиттям алкогольних напоїв на робочому місці у робочий час.

На сайті органу місцевого самоврядування зареєстровано відповідну петицію. Зазначається, що після публікації відео (дивитися тут), де видно як Олександр Шамота з найближчими колегами влаштовують гучні святкування з алкоголем у приміщені Полтавської міськради у робочий час, вказана особа не має права виконувати свої посадові обов'язки.

«Розпиття алкогольних напоїв не сумісно з робочою діяльністю та виконанням службових обов'язків. І це все відбувається у той час, коли в Полтаві залишається величезна купа невирішених проблем у комунальній галузі та галузі пасажирських перевезень», — наголошується у петиції.

Читайте також:
Громадські слухання щодо розроблення Генерального плану розвитку відбулися у Бутенківській об'єднаній територіальній громаді.
09:25
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05