Полтавці взялися за розширення Вікіпедії через Вікіекспедиції

ПОЛТАВА
25.08.2016, 07:01
Полтавці взялися за розширення Вікіпедії через Вікіекспедиції

Відтепер у Вікіпедії є стаття про готування качанної каші на Полтавщині

Учасники вікіекспедиції в Опішню Полтавської області назбирали купу місцевого фото- і відео-матеріалу, щоби розширити проект Фонду Вікімедіа та використати в написанні і покращенні статей про регіон у Вікіпедії – про це повідомили учасники руху «Велополтава».

Поїздка в столицю українського гончарства відбулася учасниками об'єднання «Мандруймо Полтавщиною» Опішня сприяння та підтримки ГО «Вікімедіа Україна».

Метою цієї вікіекспедиції було зібрати фото- відеоматеріали на фестивалі«Борщик углиняному горщику», що відбувається втретє. Крім того в Опішні проходив фестиваль натуральної їжі.Ці дійства націлені на популяризація та реанімація культурних традицій України і першу чергу Полтавщини, вивчення традицій, правил приготування, рецептури, регіональних особливостей борщотворення та інших українських страв, розповідають учасники.

– Під час фестивалю вдалося зняти процес готування рідкісної страви – качанної каші. Тепер кожен може побачити це і прочитати інформацію у новоствореній статті на Вікіпедії – повідомляють організатори краєзнавчої розвідки.

Велоактивісти зазначили, що весь назбираний медійний матеріал доступний для перегляду на Вікісховищіу категоріях «TravelinPoltavaregion» і «FoodinPoltavaregion».

Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
вчора, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
вчора, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56