Полтавців запрошують на світову класику авторського кіно

ПОЛТАВА
13.08.2018, 08:30

Ви любите дивитися фільми із сенсом та хочете познайомитись зі світовою класикою авторського кіно? Вас захоплюють кінокартини, що вплинули на формування сучасної кіноіндустрії? 

Полтавців запрошують на світову класику авторського кіно_1

До 100 - річчя від дня народження класика світового кінематографу Інгмара Бергмана, Новий Акрополь Полтава запрошує на перегляд та обговорення його картини «Сунична галявина» (1957р.) (https://www.facebook.com/events/2101683010159297/).

Фільм нагороджений призом «Золотий ведмідь» Берлінського кінофестивалю (1958), отримав премію ФІПРЕССІ, «Золотий глобус» (1960) та безліч інших нагород.

У фільмі піднімаються питання самопізнання і людського існування. Він по праву вважається однією з найкращих робіт режисера.

Початок 19 серпня о 16.00 (вул. Пушкіна, 52)

Читайте також:
Полтава
7 червня в країні відбудуться парламентські вибори.
07 червня, 09:19
Полтава
Кооператив Династія ще не все вкрав, і не всіх убив.
05 червня, 11:33
Полтава
Це відбулося через надання підрозділу ССО назви «імені Героїв УПА».
01 червня, 13:05
Полтава
Найдорожчий бензин та дизель наразі пропонують мережі Окко, WOG та Socar.
01 червня, 11:27
Полтава
Мовчання і байдужість вбивають. Де всі ті, хто порозвішували свої фейси по бордам в прагненні до владного корита?
28 травня, 09:36
Полтава
Керівництво Полтавського ДБР  вирішило добити місто. Госпідари ямщики його руйнують, дбеерівці добивають.
23 травня, 11:17