Полтавцям презентували книгу про музеї художника Віктора Батурина

ПОЛТАВА
08.06.2017, 11:05
Полтавцям презентували книгу про музеї художника Віктора Батурина

Чимало полтавців долучилося до презентації книги, випущеної до 80-річчя художника «Віктор Батурин: художник і його музеї», яка пройшла у місцевому Краєзнавчому музеї.

Його колишні колеги та мистецтвознавці відзначають, що свого часу Батурін був головним художником Полтави. Дотепер працює його музей, садиба Котляревського, музей Панаса Мирного та музей-заповідник у Гоголевому, де представлені його твори.

– На початку 90 років він був головним художником Полтави. Автор відомого пам’ятника «Загиблим козакам. Крім того, він автор герба Полтави, а ще брав участь у творенні Малого Герба України – Тризуба. У свій час він працював в комісії по розробці геральдики України, – відзначає автор книги Сергій Пичугін.

Довідково: Народився Віктор Батурин у 1937 році. За творчі роботи Батуріна неодноразово нагороджували грамотами Президії Верховної Ради України, Президії правління Спілки художників України, виконкомом обласної та міської рад.

Віктор Карпенко


Читайте також:
Оператор газорозподільної системи — акціонерне товариство "Лубнигаз" — повідомив про планові роботи по заміні запірної газової арматури.
вчора, 10:12
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
11 липня, 09:38
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
10 липня, 14:18
Виданню «Останній Бастіон» ніколи не була чужою людська біда.
10 липня, 12:18
Для лубенських комунальних служб настала пора аварійних викликів, пов'язаних із поривами на центральному водогоні міста.
10 липня, 09:36
На штучному водотоку, що сполучає річку Дніпро з Сіверським Донцем і перетинає Полтавську область, заборонили купання.
09 липня, 11:48