Полтавцям пропонували неформальне навчання просто неба

ПОЛТАВА
05.10.2014, 12:45
Полтавцям пропонували неформальне навчання просто неба

Ярмарок освітніх послуг для дорослого населення та молоді провели у Полтаві. Такий освітній захід відбувся в місті вдруге. Цьогоріч організатори акцентували увагу присутніх саме на неформальному навчанні. Головна мета – показати, що навчання – це не тільки підручники та семінари, а й можливий нестандартний виклад інформації.

«Ми хочемо перш за все донести до населення, що освіта та навчання повинні бути неперервні протягом усього життя. Аби достукатися до людей, їм потрібно пояснити, що освіта – це не тільки лекції та підручники. Це може бути і навчання, і підвищення кваліфікації, і перекваліфікація, хобі класи, розвиваючі курси. Все те, що допомагає людям здобути нові навички, щоб людина була цікавою перш за все собі та своєму оточенню. Мала більше навичок, була цікавішою, як працівник для роботодавця», – розповіла PR-менеджер БА «Світло надії» Крістіна Криженко.

Інформаційні стенди та майстер-класи розташували вздовж вулиці Жовтневої. Присутнім пропонували експрес-урок з англійської мови під відкритим небом, курси ораторського мистецтва та модельного бізнесу, майстер-клас з валяння, та навчання комп’ютерній грамотності.

Популярністю на ярмарку користувалася презентація Навчального центру “Інформаційні технології”. Цей заклад презентує можливість навчання для дорослих за напрямами “Комп’ютерні технології” та «Громадянська освіта».

«У нашій країні важливий період – ми обираємо Верховну Раду. І не всі люди можуть взяти участь у голосуванні. Їх може не бути в списках виборців. Тому ми їх агітуємо, щоб вони зареєстрували на сайті виборців і перевірили , чи вони є у списках, – голова філії Суспільної Служби України Ганна Киященко.

Охочим агентство drive of life пропонувало спробувати себе в ролі моделей чи фотографів.

«Ми вчимо моделей. Навчаємо фотографії. Доносимо до жінок, як слідкувати за своє зовнішністю та бути завжди привабливою», – сказала засновник агентства Анна Добровольська. Були представлені й освітні програми для малозахищених верств населення – людей звільнених з місць позбавлення волі.


Читайте також:
28 лютого відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії Полтавської облради.
17:00
Імовірний візит міг відбутися 2-3 березня.
11:19
Одного з депутатів Гадяцької районної ради притягнуть до відповідальності за несвоєчасне подання фінансових декларацій.
09:55
Полтавцям пропонують 6 тисяч безкоштовних млинців.
вчора, 11:56
26 лютого Полтаву відвідала політик, заслужений економіст України, депутат Ніна Южаніна.
вчора, 11:25
Першу партію біоматеріалу для аналізів було направлено 22 лютого.
вчора, 11:03