Полтавець Сергій Іваненко — на щиті

16.11.2023, 16:04
Полтавець Сергій Іваненко — на щиті

Легкоатлету, який долав напів- і марафонські дистанції на Всеукраїнських спортивних заходах, був 41 рік. Він поліг, боронячи Авдіївку.

Трагічну звістку про загибель на передовій спортсмена Сергія Іваненка повідомили у парламентському Комітеті молоді та спорту. Зазначається, що наш земляк поліг смертю хоробрих під час виконання бойового завдання на Авдіївському напрямку.

Сергій народився 11 липня 1982 року, він є випускником Полтавської державної аграрної академії. У мирному житті активно займався бігом і був членом спортивного товариства «Running club Poltava».

«Оборонець повернувся до рідної Полтави на щиті після бойового завдання неподалік Авдіївки. Від перших днів повномасштабного вторгнення Сергій пішов до територіальної оборони. Потім воював на Донеччині, був поранений.

Але після одужання полтавець повернувся на фронт. Він гідно виконав свій військовий обов'язок. У Сергія залишилися дружина, батьки та двоє синів. Вічна пам'ять», — йдеться у повідомленні профільного комітету Верховної Ради.

Редакція медіаагенції «Останній Бастіон» висловлює щирі співчуття рідним, побратимам та близьким полеглого Героя. Світла пам'ять, вічна честь і слава тобі, незламний український Воїне!

Некролог