Полтавщина назбирала 28 тонн продуктів для допомоги сходу України

ПОЛТАВА
18.07.2014, 08:16
Полтавщина назбирала 28 тонн продуктів для допомоги сходу України

Полтавщина назбирала 28 тонн продуктів для зруйнованих сепаратистами населених пунктів. Продовольчий запас надали сільгосппідприємства області, фізичні особи-підприємці та звичайні полтавці. Наразі шукають шляхи доставки «гуманітарної допомоги» безпосередньо постраждалим.

Про це повідомила прес-служба Полтавської облдержадміністрації.

«Це більше 28 тонн основних продуктів харчування: овочі, борошно, цукор, консерви, м’ясна та молочна продукція, кондитерські та хлібобулочні вироби, олія та інше. В асортименті також значний обсяг мінеральної води наших заводів. Свою продукцію готові пожертвувати Мирогородський завод мінеральних вод, «Лукас» (Кременчук), «Укролія», «Гадяч-сир», «Мрія» (Кобеляки), «Дельта-продукт», Кобеляцький цукрозавод, Полтавський і Кременчуцький хлібозавод і багато інших» - розповіла прес-служба ОДА.

За її інформацією, поки що ці продовольчі запаси для доставки не брали, бо в населених пунктах східних регіонів виявлені факти перепродажу гуманітарної допомоги. Тому ОДА зараз шукає шляхи доставки продуктів саме до мешканців звільнених міст та сіл через надійні державні структури.

Нагадаємо, що до цього Полтавщина вже двічі направляла гуманітарну допомогу загальною вагою 37 тонн до міст Донецької області.

Вперше значний продовольчий запас – майже 30 тонн – відвезли майже відразу після визволення Краматорська і Слов’янська 6 липня. Відправляли продукти співробітники Управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Полтавській області. Наступна партія - 7 тонн сирів, ковбас, м’яса та масла поїхала до Слов’янська 12 липня.

Аліна Бондар

"Останній Бастіон"


Читайте також:
Ілля Кива готує чергову провокацію для зміщення акцентів в інформаційному просторі ?
08 травня, 11:36
Аграрна мафія продовжує знущатися з жителів Полтавського району
03 травня, 12:30
Божа справа чи справа на мільйони ?
30 квітня, 13:22