Полтавщина назбирала 28 тонн продуктів для допомоги сходу України

ПОЛТАВА
18.07.2014, 08:16
Полтавщина назбирала 28 тонн продуктів для допомоги сходу України

Полтавщина назбирала 28 тонн продуктів для зруйнованих сепаратистами населених пунктів. Продовольчий запас надали сільгосппідприємства області, фізичні особи-підприємці та звичайні полтавці. Наразі шукають шляхи доставки «гуманітарної допомоги» безпосередньо постраждалим.

Про це повідомила прес-служба Полтавської облдержадміністрації.

«Це більше 28 тонн основних продуктів харчування: овочі, борошно, цукор, консерви, м’ясна та молочна продукція, кондитерські та хлібобулочні вироби, олія та інше. В асортименті також значний обсяг мінеральної води наших заводів. Свою продукцію готові пожертвувати Мирогородський завод мінеральних вод, «Лукас» (Кременчук), «Укролія», «Гадяч-сир», «Мрія» (Кобеляки), «Дельта-продукт», Кобеляцький цукрозавод, Полтавський і Кременчуцький хлібозавод і багато інших» - розповіла прес-служба ОДА.

За її інформацією, поки що ці продовольчі запаси для доставки не брали, бо в населених пунктах східних регіонів виявлені факти перепродажу гуманітарної допомоги. Тому ОДА зараз шукає шляхи доставки продуктів саме до мешканців звільнених міст та сіл через надійні державні структури.

Нагадаємо, що до цього Полтавщина вже двічі направляла гуманітарну допомогу загальною вагою 37 тонн до міст Донецької області.

Вперше значний продовольчий запас – майже 30 тонн – відвезли майже відразу після визволення Краматорська і Слов’янська 6 липня. Відправляли продукти співробітники Управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Полтавській області. Наступна партія - 7 тонн сирів, ковбас, м’яса та масла поїхала до Слов’янська 12 липня.

Аліна Бондар

"Останній Бастіон"


Читайте також:
Полтавці мають змогу ознайомитись з 56 полотнами з закритої сімейної колекції майстра.
13:30
Підприємці придбали апарат штучної вентиляції легень і засоби захисту для потреб Центральної районної лікарні у Нових Санжарах.
11:22
Важливий захід для довкілля Пирятинської громади – збереження прибережної зони річки Удай у належному стані.
08:56
У межах Опішнянської об'єднаної територіальної громади невдовзі може з'явитися нова дорога.
вчора, 10:32
Пішохідні доріжки у житловому районі поряд з Інститутом зв'язку через незакінчену роботу комунальників можуть попливти.
вчора, 08:53
Гребінківський міський голова Віталій Колісніченко привітав дітей загиблих на Сході України воїнів.
02 червня, 11:13