Полтавщина проводить стратегічні проекти через російський сервер

ПОЛТАВА
23.10.2014, 10:30
Полтавщина проводить стратегічні проекти через російський сервер

Органи державної влади Полтавської області користуються російським електронним поштовиком для обміну документацією Стратегії розвитку області.

До Останнього Бастіону зі стін облдержадміністрації потрапив документ, який закликає «органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності» слати проекти розвитку області через адресу розташовану в домені російського поштовика mail.ru.

Документація, що проходитиме через російський поштовик може містити в собі деталізовані дані про інфраструктуру регіону, економічні показники, а також конкретні суми коштів які необхідні галузям економіки області, тощо. Це випливає з критеріїв завдання викладених в документі.

«Стратегія розвитку Полтавської області до 2020 року» про яку ідеться в документі та її окремі проекти це спільна ініціатива Полтавських облдержадміністрації і облради з Європейським Союзом.

Раніше СБУ випустила попередження для українських громадян про небезпеку користування російськими інтернет-сервісами, та поштовиками зокрема: з огляду на доступність спецслужбам Росії даних що через них проходять.


Читайте також:
Поліція Полтавщини сьогодні веде посилене патрулювання. Правоохоронці підходять до людей у парках і попереджають про карантинні обмеження.
13:15
Надійшли результати аналізів медиків пульмонологічного відділення Першої лікарні Кременчука. Всі негативні.
12:40
До інфекційної лікарні Полтави привезли 42-річного миргородця з коронавірусною хворобою.
10:25
Ще вчора вранці, 3 квітня, в Полтавській області було 4 підтверджених лабораторією випадків коронавірусу. На вечір ця кількість подвоїлась.
вчора, 08:35
Палає ліс біля села Жирки у Кобеляцькому районі. На гасінні пожежі працює 18 одиниць техніки та 52 рятувальника.
03 квітня, 19:25
З 6 квітня транспорт Полтави перевозитиме тільки медиків, військових, поліцію і продавців.
03 квітня, 18:55