Полтавщина – єдина область в Україні, де немає професійної льодової арени

ПОЛТАВА
13.09.2019, 16:21

13 вересня вперше за кілька років у Полтаві провели загальні збори громадської організації «Федерація хокею Полтавської області».

На зібрання з’їхалися професіональні хокеїсти як з Полтави, так і районів області.

Полтавські хокеїсти вже не перший рік б’ють на сполох: у нас єдиний обласний центр, де немає професійної льодової арени – як для тренування, так і для проведення змагань. Полтавські посадовці розповідають байки про виділення коштів на її проект та обіцяють розпочати будівництво. Проте – «віз ще й досі там».

«Відмазки» полтавські спортсмени вже не приймають. Саме тому вони зібралися, аби остаточно поставити крапку у цьому питанню. Більшість полтавських хокеїстів, м’яко кажучи, незадоволені роботою правління обласної федерації хокею і вимагають переобрання членів правління обласної федерації хокею.

Нагадаємо, що її очолюють екс-голова Полтавської ОДА Валерій Головко і його перший заступник Андрій Пісоцький. Ці колишні посадовці лише обіцяли, але нічого так і не зробили. Саме тому в обласній організації постало питання про звільнення керівного складу обласної ФХУ або взагалі створення нової федерації.

На першому зібранні полтавські хокеїсти висловили недовіру Головку і Пісоцькому. Наступне зібрання планують провести наступного тижня.

Читайте також:
Територія для відпочинку мешканців села Горбанівка стане зеленою зоною, яка буде підпорядкована громаді.
10:26
Правоохоронці провели рейд у мисливських угіддях Миргородського району, де триває сезон полювання на пернату дичину.
08:58
Невдовзі територію природної окраси та найвищої точки Полтавської області спільно патрулюватимуть місцеві чиновники, поліція та лісники.
вчора, 08:48
Пам'ятний захід присвячений воїну 30-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Івану Олійнику організували у Пирятині.
10 серпня, 13:51
Найвища точка Полтавської області, гора Пивиха, продовжує зазнавати руйнації через стихійний відпочинок приїжджих туристів.
10 серпня, 09:49
Селищна влада Нових Санжарів співпрацюватиме з компанією "SKL Іnternational" задля покращення системи надання адміністративних послуг.
10 серпня, 08:56