Полтавщина зустрічає епідемію грипу без вакцин

ПОЛТАВА
08.11.2016, 12:52
Полтавщина зустрічає епідемію грипу без вакцин

На Полтавщині, у порівнянні з іншими регіонами, підвищений рівень захворюваності на застуду. Область наразі на 4-му місці за кількістю хворих по Україні. Медики повідомили, що до епідемпорогу вистачає 21,9%. 

Такі сезонних хвороби провокують сплеск захворюваності на грип. Проте вакцин проти грипу область ще не отримала. 

Так, лише за тиждень на ГРВІ захворіло більше 7000 людей в області. Вартість лікування найлегшої форми грипу обійдеться полтавцеві в 200 грн. За ліки проти ускладненої форми доведеться віддати до 2 000 грн.

З огляду на брак вакцин, Директор департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак порадив полтавцям не з’являтися у публічних місцях і таким чином убезпечитися від захворювання.

– Слід краще стежити за власним здоров’ям, не переохолоджуватися, уникати великих скупчень людей та інше. А основний та дієвий спосіб профілактики-вакцина. А в Україні та зокрема на Полтавщині її немає – заявляє очільник обласної медицини.

У Департаменті повідоили, що на сьогоднішній день лише одна корейська компанія зареєструвала свої вакцини від грипу в Україні. Це свідчить про важкодоступність препарату. Коли область отримає вакцини проти грипу, в Департаменті не зазначили.  

В Україну вже привезли вакцину для профілактики захворювання грипом, написало «Еспрессо».

Відвантаження препаратів імпортерами планується в найближчі дні, повідомили у МОЗ.

Всього завезено два види вакцини: корейської та французького виробництва. Згідно з повідомленням, вакцина пройшла необхідну сертифікацію – ідеться в ЗМІ.


Читайте також:
Територія для відпочинку мешканців села Горбанівка стане зеленою зоною, яка буде підпорядкована громаді.
вчора, 10:26
Правоохоронці провели рейд у мисливських угіддях Миргородського району, де триває сезон полювання на пернату дичину.
вчора, 08:58
Невдовзі територію природної окраси та найвищої точки Полтавської області спільно патрулюватимуть місцеві чиновники, поліція та лісники.
11 серпня, 08:48
Пам'ятний захід присвячений воїну 30-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Івану Олійнику організували у Пирятині.
10 серпня, 13:51
Найвища точка Полтавської області, гора Пивиха, продовжує зазнавати руйнації через стихійний відпочинок приїжджих туристів.
10 серпня, 09:49
Селищна влада Нових Санжарів співпрацюватиме з компанією "SKL Іnternational" задля покращення системи надання адміністративних послуг.
10 серпня, 08:56