Полтавська фармацевтична мафія видає чорне за Біленьке

ПОЛТАВА
19.03.2016, 16:46

Доведені до відчаю працівники комунального підприємства «Полтавафарм» учора, 18 березня, заблокували рух транспорту на трасі Київ-Харків. Таким чином персонал підприємства висловив протест проти незаконного звільнення свого керівника В’ячеслава Білизного головою Полтавської облради Олександром Біленьким.

Керівник облради в інтерв’ю сказав:

«Перекриваючи дорогу і влаштовуючи подібні шоу -так звані активісти і підбурені ними деякі працівники «Полтавафарм» - переслідуюють єдину мету. Вони хочуть й надалі працювати в режимі тотальної корупції. Будь-які спроби навести лад на підприємстві викликають спротив. Зрозуміло, що декому на руку аби КП «Полтавафарм» занепадало».

Також Біленький наголосив, що призначення Майбороди є законним і заявив, що знаю позицію іншої частини робітників підприємства і вони підтримують його рішення, - наголошує одне з полтавських інтернет-видань.

Насправді працівники підприємства відкрито висловили недовіру Дмитрові Майбороді. До відома:

На посаду заступника директора КП «Полтавафарм» Майбороду поставив ніхто інший, як голова Плтавської обласної ради Олександр Біленький.

Майборода має судимість (5 років за хабар у розмірі 3 тисячі $) і не є фахівцем у фармацевтиці.

Дмитро Майборода висловив ініціативу володіти та розпоряджатися клієнт-банком підприємства і поставити на посаду чотирьох своїх заступників. Систематично не був на робочому місці у робочий час. Відсутність була мотивована викликами на наради до голови облради.

Полтавська фармацевтична мафія видає чорне за Біленьке_1

 


Полтавська фармацевтична мафія видає чорне за Біленьке_3

Нагадаємо, голова Полтавської облради звільнив в.о. директора КП «Полтавафарм» під час лікарняного. Чиновник свідомо порушив Статтю 40 Кодексу законів про працю України, якою встановлено заборону звільнення працівника в період його тимчасової непрацездатності та відпустки.

Полтавська фармацевтична мафія видає чорне за Біленьке_5  

Довідка, що засвідчує перебування Білизного на лікарняному:

Полтавська фармацевтична мафія видає чорне за Біленьке_7

Також працівники підприємства зазначать, що голова облради змусив написати Білизного заяву на звільнення погрозами на адресу дітей.

Схема, яку намагаються втілити в життя представники «БПП» в особі голови облради та заступника голови ОДА на Полтавщині щодо КП «Полтавафарм» один в один копіює -схему фармацевтичної мафії в Черкасах-.

Зрозуміло, що фармацевтична мафія поширилася на єдине вціліле комунальне підприємство з виготовлення ліків – КП «Полтавафарм». Щоби виправдатися й видати чорне за біленьке, голова облради Олександр Біленький запустив хвилю недостовірної інформації в полтавські ЗМІ. 

Крапку в цій справі, як і в законності дій представника «БПП» Біленького щодо звільнення в.о. директора підприємства під час лікарняного всупереч КЗпПУ, незабаром поставлять правоохоронні органи.

Читайте також:
Полтава
На превеликий жаль, проблеми з дурнями та дорогами характерні не тільки для росії. У Полтавському краю теж вистачає подібного.
13:54
Полтава
Важливі на передовій ресурси покликані прискорити спорудження нових і посилення наявних бліндажів із шанцями. Тил рішуче допомагає фронту.
11:36
Полтава
Комунальна мафія Полтаватеплоенерго в змові із суддівською мафією продовжує тероризувати споживачів.
вчора, 15:35
Полтава
Московитським загарбникам ніколи не були раді на українській землі. Ворог цього відверто не розуміє, а тому платить велику криваву ціну.
19 квітня, 19:15
Полтава
Мешканці другого за населенням міста Полтавщини скаржаться у соціальних мережах на дезінформацію. Влада ж закликала не панікувати.
19 квітня, 14:56
Полтава
Поліція спільно з природоохоронцями вилучила півтора кілометра браконьєрських сіток у Кременчуцькому районі. Злодіїв не вдалося затримати.
19 квітня, 08:29