Полтавська фармацевтична мафія видає чорне за Біленьке

ПОЛТАВА
19.03.2016, 16:46

Доведені до відчаю працівники комунального підприємства «Полтавафарм» учора, 18 березня, заблокували рух транспорту на трасі Київ-Харків. Таким чином персонал підприємства висловив протест проти незаконного звільнення свого керівника В’ячеслава Білизного головою Полтавської облради Олександром Біленьким.

Керівник облради в інтерв’ю сказав:

«Перекриваючи дорогу і влаштовуючи подібні шоу -так звані активісти і підбурені ними деякі працівники «Полтавафарм» - переслідуюють єдину мету. Вони хочуть й надалі працювати в режимі тотальної корупції. Будь-які спроби навести лад на підприємстві викликають спротив. Зрозуміло, що декому на руку аби КП «Полтавафарм» занепадало».

Також Біленький наголосив, що призначення Майбороди є законним і заявив, що знаю позицію іншої частини робітників підприємства і вони підтримують його рішення, - наголошує одне з полтавських інтернет-видань.

Насправді працівники підприємства відкрито висловили недовіру Дмитрові Майбороді. До відома:

На посаду заступника директора КП «Полтавафарм» Майбороду поставив ніхто інший, як голова Плтавської обласної ради Олександр Біленький.

Майборода має судимість (5 років за хабар у розмірі 3 тисячі $) і не є фахівцем у фармацевтиці.

Дмитро Майборода висловив ініціативу володіти та розпоряджатися клієнт-банком підприємства і поставити на посаду чотирьох своїх заступників. Систематично не був на робочому місці у робочий час. Відсутність була мотивована викликами на наради до голови облради.

 


Нагадаємо, голова Полтавської облради звільнив в.о. директора КП «Полтавафарм» під час лікарняного. Чиновник свідомо порушив Статтю 40 Кодексу законів про працю України, якою встановлено заборону звільнення працівника в період його тимчасової непрацездатності та відпустки.

 

Довідка, що засвідчує перебування Білизного на лікарняному:

Також працівники підприємства зазначать, що голова облради змусив написати Білизного заяву на звільнення погрозами на адресу дітей.

Схема, яку намагаються втілити в життя представники «БПП» в особі голови облради та заступника голови ОДА на Полтавщині щодо КП «Полтавафарм» один в один копіює -схему фармацевтичної мафії в Черкасах-.

Зрозуміло, що фармацевтична мафія поширилася на єдине вціліле комунальне підприємство з виготовлення ліків – КП «Полтавафарм». Щоби виправдатися й видати чорне за біленьке, голова облради Олександр Біленький запустив хвилю недостовірної інформації в полтавські ЗМІ. 

Крапку в цій справі, як і в законності дій представника «БПП» Біленького щодо звільнення в.о. директора підприємства під час лікарняного всупереч КЗпПУ, незабаром поставлять правоохоронні органи.

Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
вчора, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
вчора, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56