Полтавська фармацевтична мафія видає чорне за Біленьке

ПОЛТАВА
19.03.2016, 16:46

Доведені до відчаю працівники комунального підприємства «Полтавафарм» учора, 18 березня, заблокували рух транспорту на трасі Київ-Харків. Таким чином персонал підприємства висловив протест проти незаконного звільнення свого керівника В’ячеслава Білизного головою Полтавської облради Олександром Біленьким.

Керівник облради в інтерв’ю сказав:

«Перекриваючи дорогу і влаштовуючи подібні шоу -так звані активісти і підбурені ними деякі працівники «Полтавафарм» - переслідуюють єдину мету. Вони хочуть й надалі працювати в режимі тотальної корупції. Будь-які спроби навести лад на підприємстві викликають спротив. Зрозуміло, що декому на руку аби КП «Полтавафарм» занепадало».

Також Біленький наголосив, що призначення Майбороди є законним і заявив, що знаю позицію іншої частини робітників підприємства і вони підтримують його рішення, - наголошує одне з полтавських інтернет-видань.

Насправді працівники підприємства відкрито висловили недовіру Дмитрові Майбороді. До відома:

На посаду заступника директора КП «Полтавафарм» Майбороду поставив ніхто інший, як голова Плтавської обласної ради Олександр Біленький.

Майборода має судимість (5 років за хабар у розмірі 3 тисячі $) і не є фахівцем у фармацевтиці.

Дмитро Майборода висловив ініціативу володіти та розпоряджатися клієнт-банком підприємства і поставити на посаду чотирьох своїх заступників. Систематично не був на робочому місці у робочий час. Відсутність була мотивована викликами на наради до голови облради.

Полтавська фармацевтична мафія видає чорне за Біленьке_1

 


Полтавська фармацевтична мафія видає чорне за Біленьке_3

Нагадаємо, голова Полтавської облради звільнив в.о. директора КП «Полтавафарм» під час лікарняного. Чиновник свідомо порушив Статтю 40 Кодексу законів про працю України, якою встановлено заборону звільнення працівника в період його тимчасової непрацездатності та відпустки.

Полтавська фармацевтична мафія видає чорне за Біленьке_5  

Довідка, що засвідчує перебування Білизного на лікарняному:

Полтавська фармацевтична мафія видає чорне за Біленьке_7

Також працівники підприємства зазначать, що голова облради змусив написати Білизного заяву на звільнення погрозами на адресу дітей.

Схема, яку намагаються втілити в життя представники «БПП» в особі голови облради та заступника голови ОДА на Полтавщині щодо КП «Полтавафарм» один в один копіює -схему фармацевтичної мафії в Черкасах-.

Зрозуміло, що фармацевтична мафія поширилася на єдине вціліле комунальне підприємство з виготовлення ліків – КП «Полтавафарм». Щоби виправдатися й видати чорне за біленьке, голова облради Олександр Біленький запустив хвилю недостовірної інформації в полтавські ЗМІ. 

Крапку в цій справі, як і в законності дій представника «БПП» Біленького щодо звільнення в.о. директора підприємства під час лікарняного всупереч КЗпПУ, незабаром поставлять правоохоронні органи.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Коли на кону життя всієї нації — гроші втрачають всяку цінність. Тому їх краще спрямувати у потрібне русло: на потреби наших захисників.
07:12
Полтава
Причина: (нібито) протидія випадків навмисних підпалів сухої рослинності та лісів. Йдеться про екосистеми у межах Оболонської громади.
вчора, 14:56
Полтава
Полтавська обласна влада полюбляє піаритися на чужій допомозі. Однак насправді команда Проніна-Біленького чхати хотіла на земляків.
вчора, 12:34
Полтава
Депутат міської ради Євген Дикань долучився до ініціативи Останнього Бастіону.
вчора, 09:16
Полтава
Полеглі 10 років тому на столичних вулицях Інститутській та Грушевського, а також Майдані Незалежності Герої продовжують жити у пам'яті.
27 лютого, 08:23
Полтава
Тим часом пирятинські депутати, поліцаї, прокурори, судді та чиновники набивають собі кишені. Корупціонери вважають, що «війна все спише».
26 лютого, 19:23