Полтавська фармацевтична мафія видає чорне за Біленьке

ПОЛТАВА
19.03.2016, 16:46

Доведені до відчаю працівники комунального підприємства «Полтавафарм» учора, 18 березня, заблокували рух транспорту на трасі Київ-Харків. Таким чином персонал підприємства висловив протест проти незаконного звільнення свого керівника В’ячеслава Білизного головою Полтавської облради Олександром Біленьким.

Керівник облради в інтерв’ю сказав:

«Перекриваючи дорогу і влаштовуючи подібні шоу -так звані активісти і підбурені ними деякі працівники «Полтавафарм» - переслідуюють єдину мету. Вони хочуть й надалі працювати в режимі тотальної корупції. Будь-які спроби навести лад на підприємстві викликають спротив. Зрозуміло, що декому на руку аби КП «Полтавафарм» занепадало».

Також Біленький наголосив, що призначення Майбороди є законним і заявив, що знаю позицію іншої частини робітників підприємства і вони підтримують його рішення, - наголошує одне з полтавських інтернет-видань.

Насправді працівники підприємства відкрито висловили недовіру Дмитрові Майбороді. До відома:

На посаду заступника директора КП «Полтавафарм» Майбороду поставив ніхто інший, як голова Плтавської обласної ради Олександр Біленький.

Майборода має судимість (5 років за хабар у розмірі 3 тисячі $) і не є фахівцем у фармацевтиці.

Дмитро Майборода висловив ініціативу володіти та розпоряджатися клієнт-банком підприємства і поставити на посаду чотирьох своїх заступників. Систематично не був на робочому місці у робочий час. Відсутність була мотивована викликами на наради до голови облради.

Полтавська фармацевтична мафія видає чорне за Біленьке_1

 


Полтавська фармацевтична мафія видає чорне за Біленьке_3

Нагадаємо, голова Полтавської облради звільнив в.о. директора КП «Полтавафарм» під час лікарняного. Чиновник свідомо порушив Статтю 40 Кодексу законів про працю України, якою встановлено заборону звільнення працівника в період його тимчасової непрацездатності та відпустки.

Полтавська фармацевтична мафія видає чорне за Біленьке_5  

Довідка, що засвідчує перебування Білизного на лікарняному:

Полтавська фармацевтична мафія видає чорне за Біленьке_7

Також працівники підприємства зазначать, що голова облради змусив написати Білизного заяву на звільнення погрозами на адресу дітей.

Схема, яку намагаються втілити в життя представники «БПП» в особі голови облради та заступника голови ОДА на Полтавщині щодо КП «Полтавафарм» один в один копіює -схему фармацевтичної мафії в Черкасах-.

Зрозуміло, що фармацевтична мафія поширилася на єдине вціліле комунальне підприємство з виготовлення ліків – КП «Полтавафарм». Щоби виправдатися й видати чорне за біленьке, голова облради Олександр Біленький запустив хвилю недостовірної інформації в полтавські ЗМІ. 

Крапку в цій справі, як і в законності дій представника «БПП» Біленького щодо звільнення в.о. директора підприємства під час лікарняного всупереч КЗпПУ, незабаром поставлять правоохоронні органи.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
За кілька годин після нічної атаки на Полтавщину голова ВЦА Лунін проінформував окупантів про її результати.
20 вересня, 12:55
Полтава
У 1990-х роках усі знали, куди ми йдемо. Нині це похід у невідомість.
14 вересня, 12:51
Полтава
Як ректор "Полтавської політехніки" Володимир Онищенко перетворює центр міста Полтави на чагарники та наркоманські притони
13 вересня, 14:48
Полтава
Ініціативна громадськість звернулася до влади з пропозицією увічнити нашу землячку, славетну українську акторку епохи німого кіно.
12 вересня, 18:35
Полтава
Наших незламних захисників Олександра Федорченка, Віталія Шевченка, Олега Бабенка і Анатолія Карбана увічнили у топоніміці Миргорода.
09 вересня, 18:45
Полтава
Цієї суботи, 2 вересня, у затишному дворику обласного краєзнавчого музею відбудеться публічна лекція мистецтвознавиці Ярини Цимбал.
31 серпня, 17:57