Полтавська влада пообіцяла оздоровити родини загиблих бійців

ПОЛТАВА
12.02.2017, 13:21
Полтавська влада пообіцяла оздоровити родини загиблих бійців

Влада Полтавщини пообіцяла впровадити програму оздоровлення родин учасників бойових дій на Сході України.

Про це йдеться на сайті ОДА. Полтавські очільники дали обіцянку родинам загиблих бійців про впровадження програми безкоштовного санаторного лікування. Дана програма є першою в Україні для реабілітації демобілізованих учасників війни та їх родин.

Окрім цього, було запропоновано забезпечити грошовими картками сім’ї загиблих. Ліки можна буде отримати в мережі КП «Полтавафарм».

Читайте також:
Полтава
Шестиразова чемпіонка України, дворазова чемпіонка Європи та чемпіонка світу з боксу Анжела Торська відзначає День народження.
30 березня, 09:45
Полтава
Яка дозволяє племʼю єхидни розділяти гаруючи
25 березня, 12:35
Полтава
Сьогодні свій 70-річний ювілей відзначає спортивна гордість світу — Микола Григорович Закладний.
24 лютого, 22:58
Полтава
У Полтаві та Полтавському районі кілька людей отруїлися невідомою речовиною. Серед потерпілих є діти.
09 лютого, 14:41
Полтава
Цапа відбувайла відправили на пенсію
29 січня, 14:49
Полтава
Усім фігурантам кримінального провадження повідомлено про підозри.
27 січня, 16:51