Полтавська влада взялася очищувати прилеглу до міста акваторію Ворскли

ПОЛТАВА
26 червня, 13:28
Полтавська влада взялася очищувати прилеглу до міста акваторію Ворскли
Фото: Facebook

У Полтаві планують комплексно підійти до очищення річкової води та прибережної території.

Таку інформацію на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook ввечері 24 червня оприлюднив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Олексій Чепурко.

За словами чиновника, з цвітінням, поганим запахом і сміттям будуть боротися заради відновлення природного стану водойми.

«Перший етап – розчищення русла від мулу, каміння, пнів, дерев, чагарників від Крутого Берега до залізничного мосту на Дублянщині. Головна мета цих заходів полягає у відведенні загрози підтоплень жител мешканців навколишніх селищ», — наголосив Олексій Чепурко.

Крім того, упродовж наступних трьох років відповідні комунальні служби розчистять акваторію і прибережну зону Ворскли від вказаної переправи до Прирічкового парку у мікрорайоні Левада.

«Наш проєкт також передбачає ремонт мосту біля Південного вокзалу, підпори якого підмила вода. А там, якщо все складеться, дійдемо й до укріплення берегів», — підсумував заступник міського голови з питань ЖКГ.

Полтавська влада взялася очищувати прилеглу до міста акваторію Ворскли_1
Читайте також:
Новосанжарська молодь невдовзі зможе проводити дозвілля з користю для свого здоров'я на новому спортивному майданчику.
08 липня, 14:03
Проєкт нещодавно був анонсований депутатами Полтавської міської ради.
07 липня, 15:50
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
03 липня, 08:53
Мешканці Петрівсько-Роменської об'єднаної територіальної громади віднині мають нову зону для відпочинку.
30 червня, 09:12
25 червня на вулицях Баленка, 3 та Коваля, 3 відбувся черговий демонтаж тимчасових споруд, встановлених без відповідних дозволів.
25 червня, 17:55
Постійна комісія Пирятинської міської ради з питань планування і бюджету розглянула питання про внесення змін до програми благоустрою.
25 червня, 09:18