Полтавська влада закликала привести у порядок адресні таблички

ПОЛТАВА
05.11.2020, 16:35
Полтавська міська рада
Полтавська міська рада

Нормативний вигляд адресний табличок встановлений ще у 2017 році, і за невідповідність стандарту штрафуватимуть.

Полтава готується до Всеукраїнського перепису населення. В рамках підготовки власники та балансоутримувачі нерухомого майна мають привести таблички на будинках у відповідність до встановленого зразка.  Нормативний вигляд таблички визначений рішенням виконкому Полтавської міськради від 19.07.2017 №144 «Про зразки покажчиків найменувань вулиць, провулків, площ, майданів, бульварів, проспектів, узвозів та номерів будинків у м.Полтава».

Зразок таблички
Зразок таблички

Відповідальність за порушення Правил благоустрою Полтави передбачена статтею 152 Кодексу України про адміністративні порушення, а саме накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читайте також:
Кременчуцькі комунальні служби облаштували підвищений пішохідний перехід на вулиці Лікаря Овксентія Богаєвського.
30 липня, 08:08
На території села Дейманівка тривають активні роботи з розчищення частини русла річки Удай від очерету та мулу.
24 липня, 20:07
На березі річки Орчик комунальні служби Карлівської громади спільно з приватними підприємцями облаштовують відпочинкову зону.
23 липня, 10:56
Селяни відрізаної від решти світу Шушвалівки Кременчуцького району домоглися свого – дорожники укріплять зруйнований гідротехнічний вал.
17 липня, 20:08
Комунальні служби Пирятина розпочали обстежувати територію громади на предмет виявлення амброзії полинолистої.
14 липня, 08:08
Миргородські комунальні служби готові до прибирання вулиць від наслідків зимової стихії, завчасно запасшися піщано-гравійною сумішшю.
03.12.2020, 10:13