Полтавські активісти передали в зону АТО 20 тонн гуманітарної допомоги

ПОЛТАВА
07.11.2014, 13:21
Полтавські активісти передали в зону АТО 20 тонн гуманітарної допомоги

Полтавські волонтери ГО «Вільні люди» та підприємці зібрали гуманітарну допомогу для військовослужбовців, які служать на передовій у зоні проведення антитерористичної операції.

Повідомили на сайті видання «Новини Полтавщини».

Вони передали для бійців, які несуть службу на підступах до Донецького аеропорту, Горлівці, інших районах Донецької та Луганської областей 10 тонн пелетів, теплі речі, свинину, дрова, консерви, картоплю, яблука, балаклави, взуття.

«Цю добровільну ініціативу зі збору допомоги активно підтримують всі наші небайдужі земляки. Ми з’ясували, що саме їм необхідно, та долучилися до збору. Пелети нам безкоштовно надало ТОВ «Полтава Сад», картоплю передали з Козельщинського та Карліваського районів, овочі з Сумщини. Волонтерки напекли пиріжків, фермери забили 3 свині», – розповів директор представництва ТОВ НВФ «Агро світ» Володимир Пілат.

Підприємець зазначив, потрібно аби ті, хто має великий бізнес більше надавали допомоги. Небайдужі люди допомагають хто чи може, однак нині люди стали допомагати менше.

Допомогу волонтери в зону АТО возять двічі на тиждень протягом 7 місяців. Довозять її до штабу АТО. Далі забезпечать доставку гуманітарної допомоги до місця призначення військові. Активісти кажуть, що це не останній вантаж допомоги. Наступного тижня відправлять засоби гігієни, овочі, тушонку, консервацію та теплі речі бійцям в Маріуполь.


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00