Полтавські актори і поети об’єднаються заради допомоги

ПОЛТАВА
18.10.2014, 13:03
Полтавські актори і поети об’єднаються заради допомоги

19 жовтня о 15:00 в Галереї Мистецтв (вул. Фрунзе, 5) пройде представлення сучасної драматургії і поезії від Творчої Лабораторії «ПолТеЛа» і незалежного мистецького об’єднання «MagnumOpus».

Мета заходу – збір допомоги військовим в АТО. Ініціативні митці координують свої дії з «Полтавським Батальйоном Небайдужих» і всі зібрані кошти передадуть їм.

У програмі заходу – читка п’єси керівниці «ПолТела» Ірини Гарец. Основні теми, які зачіпатимуться у цій постановці – свобода і вибір, що зараз є вкрай актуально.

Також в рамках заходу пройдуть читання поезій від чотирьох «маґнумців»: Сергія Макаренка, Ірини Мисник, Анни Ютченко та Містера Коржика. Поети також гратимуть свої ролі у постановці.

Загалом же зараз мистецтво як ніколи гостро реагує на події в країні. Прозаїки і поети, музиканти і актори привносять у свою творчість ті теми, які їх хвилюють найбільше.

Що? Благодійний виступ для допомоги військовим в АТО.

Коли? 19 жовтня о 15:00.

Де? Галерея Мистецтв (вул. Фрунзе, 5).

Вхід: 15 грн (але, за словами Ірини Гарец, якщо хтось не має цих коштів, то може приносити на захід продукти – тільки ті, які не швидко псуються і не в скляній тарі).

Роман Повзик


Читайте також:
До інфекційної лікарні Полтави привезли 42-річного миргородця з коронавірусною хворобою.
10:25
Ще вчора вранці, 3 квітня, в Полтавській області було 4 підтверджених лабораторією випадків коронавірусу. На вечір ця кількість подвоїлась.
вчора, 08:35
Палає ліс біля села Жирки у Кобеляцькому районі. На гасінні пожежі працює 18 одиниць техніки та 52 рятувальника.
03 квітня, 19:25
З 6 квітня транспорт Полтави перевозитиме тільки медиків, військових, поліцію і продавців.
03 квітня, 18:55
Ввечері 3 квітня ПЛР-тест підтвердив коронавірус у 69-річного чоловіка з Кременчука. Ще 4 позитивні експрес-тести – в працівників заводу.
03 квітня, 18:30
До 15 травня у Горішні Плавні на Полтавщині доставлять човен для скошування очерету. Комунальники купили його за 6 млн грн.
03 квітня, 15:35