Полтавські актори влаштували «Божевільне чаювання» на честь Льюїса Керолла

ПОЛТАВА
28.01.2017, 13:35
Полтавські актори влаштували «Божевільне чаювання» на честь Льюїса Керолла

Разом з полтавськими школярами, актори театру «Ну і дітки» відзначили День народження автора «Аліси у країні чудес».

Всі знають його за творами, де головна героїня – Аліса. Але він набагато цікавіша людина, ніж здається – говорить координатор пункту європейської інформації Полтавської обласної бібліотеки імені Котляревського Лариса Лисенко.

– Насправді це багатогранна людина: він був математиком. Доказом цьому є книга «Історія з вузликами». Також цікавився логікою. Писав комічні вірші в стилі лемериків.

За її словами, у ХХ столітті його твори стали предметом дослідження психологів, фізиків і лінгвістів. В Україні видані такі книги, де розміщені поглиблені наукові коментарі до творів письменника.

Полтавські актори влаштували «Божевільне чаювання» на честь Льюїса Керолла_1

Загалом, під час заходу, театральна юнацька студія «Ну і дітки» влаштували міні-спектакль уривку «Аліси в країні чудес» і назвали його «Божевільне чаювання». Також для присутніх підготували ігри, вікторини і фотозону.

Полтавські актори влаштували «Божевільне чаювання» на честь Льюїса Керолла_3

Віктор Карпенко

Читайте також:
Полтава
Нещодавно встановлена сонячна електростанція стала справжньою рятівною соломинкою. Дарма, що її споруджено за кошти західних інвесторів.
14:52
Полтава
«Полтаватеплоенерго» продовжує вимагати у громадян абонентську плату за послуги, які не надає. А міська рада їм у цьому допомагає.
вчора, 10:38
Полтава
Якого року виробництва, країна походження і стан транспортних засобів вирішуватимуть депутати на сесії. Планується перевозити школярів.
вчора, 06:12
Полтава
Строк надання послуг завершується 30 серпня поточного року. Чи встигнуть ремонтники із поставленим завданням, не уточнюється.
18 червня, 14:56
Полтава
За майже три роки «слуги нароту» витратили 9 мільйонів гривень та перетворили територію перед обласною бібліотекою на звалище
18 червня, 11:00
Полтава
Поки полтавські «зелені ямщики» задорого купують амуніцію коштом платників податків, в області діє інша схема. Люди вкладаються у перемогу.
18 червня, 06:01