Полтавські чиновники можуть позбавити місто спеціалізованої дитячої стоматології

ПОЛТАВА
22.03.2016, 19:13

Спроби голови Полтавської облради Олександра Біленького Біленьким і co (Майборода-Чередніченко-Педик) захопити «Полтавафарм», низка проблем у працівників швидкої допомоги через корупційні схеми Полтавської облради, Департаменту охорони здоров’я, імітація реформ у медичній галузі під виглядом псевдореорганізації – останні події в медицині Полтави й області свідчать про свідоме й цілеспрямоване нищення галузі представниками так званої Полтавської фармацевтичної мафії.
Прогнозовано, темні справи навколо медичних закладів отримали новий виток.


Тепер у центрі уваги опинилася міська дитяча клінічна стоматологічна поліклініка. Точніше, її місце розташування. 1600 квадратних метрів нерухомості в самісінькому центрі Полтави еквіваленті приблизно 2 млн доларам. Ласий шматок для «старих» дерибанів із міської ради. Тим паче місцеві вибори вже минули.

Схема, за якою чиновники хочуть віджати дитячу стоматполіклініку, упирається в 3 дії.

Step І під прикриттям реорганізації в галузі, єдиний спеціалізований заклад дитячої стоматології у якості структурного підрозділу хочуть приєднати до Дитячої міської клінічної лікарні (м-н Левада).

Step ІІ винести це питання на сесію міськради, протягнути та погодити його. Думкою громади знехтувати. Як і порушити проекти медичної реформи, ухвалені Верховною Радою, які не передбачають закриття, поділ чи жодні інші маніпуляції з закриттям чи примусовим об’єднанням спеціалізованих дитячих медичних закладів.

Step ІІІ як вивести звільнену внаслідок такої «реорганізації» територію з комунального балансу міста через власне приватне бюро технічної інвентаризації, знає, зокрема, Андрій Матковський. Ринок «Колхозний», територія парку «Перемога», більшість комунальних будівель на центральних вулицях міста Полтави тому свідчення.

У Полтавській міській дитячій клінічній стоматологічній поліклініці лікарі щодня оглядають і надають безоплатну фахову допомогу щонайменше 300 дітям. На скільки впаде рівень надання стоматологічних послуг після «реорганізації» та приєднання закладу до Дитячої міської клінічної лікарні на Леваді, наразі відповісти важко.

Зазначимо тільки, що лікарі Дитячої міської клінічної лікарні на Леваді, які травмували Альбіну Гохалтер, прооперувавши дівчинці здорову нирку, замість хворої, досі не понесли відповідальності перед законом. Це і є відповідь на питання щодо діяльності міської влади та політики «реорганізації» медичної галузі, якою вигідно прикриватися, коли мова йде про 2 млн вічнозелених.

P.S. Спроби міської влади витіснити дитячу стоматполіклініку з приміщення в центрі міста, зруйнувавши спеціалізований заклад зі своєю клінічною базою та кафедрами та зробити з неї структурний підрозділ лікарні, де калічать дітей, лише підтверджує думку, що медичну галузь Полтави й області знищують цілеспрямовано. 

Читайте також:
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
09:38
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
вчора, 14:18
Виданню «Останній Бастіон» ніколи не була чужою людська біда.
вчора, 12:18
Для лубенських комунальних служб настала пора аварійних викликів, пов'язаних із поривами на центральному водогоні міста.
вчора, 09:36
На штучному водотоку, що сполучає річку Дніпро з Сіверським Донцем і перетинає Полтавську область, заборонили купання.
09 липня, 11:48
На автошляху між Миргородом і Лубнами сталася дорожньо-транспортна пригода, в якій травмувалося четверо громадян.
09 липня, 09:06