Полтавські чиновники задля обміну досвідом відправляться у Німеччину на 5-тижневий семінар

ПОЛТАВА
18.11.2014, 14:08
Полтавські чиновники задля обміну досвідом відправляться у Німеччину на 5-тижневий семінар

У рамках проекту «Німецько-Українська академія доброго урядування та підвищення компетентності у Європі AGREE», у 2015 році у Німеччині заплановане проведення 5-тижневих семінарів для полтавських державних службовців органів державної влади та місцевого самоврядування.

Про це, під час робочого візиту в Україну, повідомив директор Європейської Академії Берліну Професор Доктор Екарт Штретеншульте, передають «Новини Полтавщини».

«Це досвід, який найперше пов’язаний із темою ефективного урядування. Для цього є певний ряд критеріїв. Йдеться про ефективність та корисність, участь громадян у прийнятті рішень, долучення громадян до прийняття рішень, і так само боротьби із корупцією і запобігання їй. І звичайно, йдеться про відповідальну діяльність органів управління», – розповів директор Європейської Академії Берліну Професор Доктор Екарт Штретеншульте.

За його словами, основною ідеєю Проекту є підтримка кадрів в уряді та адміністрації, а також кадрів центрального та місцевого рівня, які орієнтовані на реформи. Вона відбувається за допомогою передачі фахових знань у наступних сферах: розвиток демократії, підтримка верховенства права, створення організаційної структури та ефективного управління, та, у разі необхідності – передачі практичного досвіду та допомоги. Усі ці заходи базуються на аналізі потреб українських партнерів.

«Це дуже щира пропозиція. Поїхати на 5 тижнів навчитися – це дуже важливо для держслужбовців. Це будуть не тільки лекції, а й практичні заняття, для того, щоб зрозуміти, як побудована у Німеччині модель ефективної влади. Тому, ми дійсно направлятимемо співробітників на навчання. Перед тим, проведемо відповідний конкурс, за результатами якого і визначатимемо, хто саме поїде до Берліну. Це будуть представники як державних установ, так і органів місцевого самоврядування», – зазначив перший заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло.

Метою даного проекту є передача принципів ефективного управління, так званого «доброго урядування».


Читайте також:
Роками битий вантажівками автошлях, що сполучає Карлівку з Полтавою, нарешті відремонтують.
12:46
На території села Макухівка та міста Горішні Плавні вогнеборці ліквідували займання на полігонах побутових відходів.
вчора, 08:45
Кременчуцький комунальний електротранспорт поповнився двома тролейбусами з автономним ходом білоруського виробництва.
28 вересня, 14:13
У лісовому масиві на околиці села Терентіївка Полтавського району спалахнула пожежа.
28 вересня, 13:05
Як дівчина з аутизмом спілкується зі світом через свої картини.
27 вересня, 13:05
Посушлива та спекотна погода спровокували займання рослинності у Решетилівському районі.
26 вересня, 07:00