Полтавські хокеїсти «штурмували» облдержадміністрацію

СПОРТ
27.12.2019, 16:40
Полтавські хокеїсти «штурмували» облдержадміністрацію

Гравцям Федерації хокею з шайбою «Кальвадос» увірвався терпець.

Понад десять років вони борються за те, аби в обласному центрі або, принаймні, за містом добудували льодовий палац. Адже Полтавщина – чи не єдина область в Україні, де немає професійної льодової арени.

Впродовж останніх років полтавських спортсменів «годували» одними лиш обіцянками. Ексголова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко разом зі свої першим заступником Андрієм Пісоцьким не виконали жодної з обіцянок і не спромоглися побудувати принаймні льодовий майданчик і цим самим підтримати хокеїстів та фігуристів області.

Водночас за офіційними джерелами на це було виділено не один десяток мільйонів: як із обласного, так і з державного бюджетів. Де наразі ці кошти – можна лише здогадуватися.

Нині полтавські хокеїсти вже не просять, а вимагають рішучих дій від нової обласної влади. З відповідними вимогами 26 грудня вони завітали на особистий прийом до голови Полтавської облдержадміністрації.

Читайте також:
24 жовтня в UFC планують провести один з найгучніших турнірів року - UFC 254.
02 жовтня, 16:37
Минулими вихідними у Лохвиці відбувся чемпіонат Полтавської області з Кіокушин-карате, участь в якому взяли 164 спортсмени.
31 серпня, 11:11
Якщо сумніваєтесь чи починати грати в теніс – наш сюжет саме для вас
03 серпня, 11:40
Дізнайтеся що таке дьорт джампінг та як тренуються молоді екстремали
30 липня, 16:45
Що потрібно для того, щоб стати пілотом? Відповідь професіоналів.
13 липня, 17:25
Майбутні пілоти Формули-1 починають тренування з Полтави.
06 липня, 12:55