Полтавські комуністи відмовились від публічного святкування Революції. Купка в Кременчуці помітингувала

ПОЛТАВА
07.11.2014, 14:04
Полтавські комуністи відмовились від публічного святкування Революції. Купка в Кременчуці помітингувала

Полтавські комуністи відзначають своє головне свято «закрито», бо на вулицях міста їм цьогоріч «незатишно». Кременчуцькі «червоні» - в бойовому дусі.

Полтавські комуністи сьогодні не проводили жодних демонстрацій чи зібрань. У звичайних місцях: під постаментом знесеного пам’ятника Леніну, та у центральному Корпусному парку міста – порожньо.

День Великої Жовтневої Соціалістичної Революції цього року вирішили відзначити вдома – повідомив очільник Полтавського осередку компартії Олександр Масенко.

«Звичайно, ми будемо відзначати цей великий день, але враховуючи політичну ситуацію, влаштовувати демонстрацій, мітингів не будемо. До колишнього пам’ятника Леніну йти не будемо, бо на ньому тепер пообмальовували інші гасла. Ми проведемо внутрішньопартійні збори» - сказав він «Колу».

В Кременчуці кілька партійців та до трьох десятків пенсіонерів зібралося біля пам’ятники «Борцям за владу Совєтів» - пам’ятник Леніну в місті був повалений раніше. Вони провели короткий мітинг з гаслами про «разгул националистов и фашистов». Організатори тримали в руках плакати «Мы потеряли всё» і «Капитализм – зло».


Читайте також:
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
08:40
За попередніми даними поліція затримала 24 особи.
06:29
Цьому передували вечірні сутички поліціянтів з місцевими жителями, які заблокували дорогу до медичного закладу.
вчора, 20:16
Під медцентром «Нові Санжари» досі відбуваються сутички. Протестувальників оточила поліція, Нацгвардія та патрульні поліції.
вчора, 17:14
Паніка щодо евакуйованих із Китаю здійняла хвилю обурення.
вчора, 10:52
Відкриті торги визначили виконавця ремонтних робіт на шляхопроводі по проспекту Свободи у Кременчуці.
вчора, 10:30