Полтавські лікарні хочуть придбати нові апарати для флюорографії

ПОЛТАВА
21.08.2018, 03:16

Третя міська клінічна лікарня м. Полтави оголосила тендер на закупівлю діагностичного рентген апарату для флюорографії.

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-07-31-001392-b

Згідно з тендерною документацією, медики виріши придбати повноформатний рентген апарат, який можна налаштувати під кожного пацієнта. Для цього потрібно аби апарат складався з двох окремих штативів з цифровим приймачем та рентгенівською частиною, яка дає можливість обстежувати пацієнтів будь-якого віку, будь-якої комплекції, з фізичними вадами, на візках, нестандартної комплекції. На закупівлю апарату замовник виділив 2 млн грн. За контракт на поставку апарату змагалися дві фірми – ТОВ "ЕКВІПМЕД" та ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВІН". Остання раніше була фігурантом справи за фактом розкрадання бюджетних коштів під час здійснення закупівель медичного обладнання з порушенням процедури закупівель за завищеними цінами. За ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України згідно з ухвалою Голосіївського районного суду міста Києва від 15.06.2018 року, на рахунки ТОВ «ЛІВІН» було накладено арешт, проте Київський апеляційний суд 31 липня 2018 цю ухвалу скасував.

За даними порталу «Clarity Project», інший учасник торгів – ТОВ «ЕКВІПМЕД» має податковий борг у 3 тисячі гривень. Проте, у тендерній документації підприємства це не відображено. Нагадаємо, за законом про закупівлі, підприємство, що має податкову заборгованість, чи є фігурантом відкритих кримінальних проваджень, не має права бути допущеним до участі у торгах.

У ході торгів обидва учасники трохи знизили початкову вартість обладнання.

Зараз ТОВ "ЕКВІПМЕД" очікує на рішення замовника, як підприємство, що запропонувало найнижчу ціну. Тож, якщо медики визнають торги дійсними, Третя міська клінічна лікарня витратить на закупівлю рентген апарату 1 979 500 гривень.

Цікаво, що Друга міська клінічна лікарня м. Полтави також оголосила аналогічний тендер на закупівлю рентген апарату для флюорографії. Попри те, що повідомлення про торги з’явилось на порталі Prozorro ще 09 серпня 2018, станом на 20 серпня жодна з компаній не заявила про свою участь у торгах. Кінцевий строк подачі заявок на участь у тендері добігає кінця 26 серпня.

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-08-09-000260-a

Читайте також:
13 грудня в Полтаві пройшов майстер-клас з виготовлення новорічної іграшки.
вчора, 13:18
Ліквідатори аварії провели круглий стіл, де обговорили нагальні проблеми.
вчора, 08:51
Виставка розпочалася 12 грудня.
13 грудня, 18:18
Кременчуцькі депутати звернулися до прем’єр-міністра щодо підтримки національного виробника.
13 грудня, 14:15
Конкурс на кращий пам'ятник загиблим на Сході захисникам України планують провести у Гадячі.
13 грудня, 12:05