Полтавські поліціянти «погоріли» на продажі кримінальної справи

ПОЛТАВА
30.07.2020, 17:27
Полтавські поліціянти «погоріли» на продажі кримінальної справи
Фото: Останній Бастіон

Фігурантами виявилися співробітники внутрішньої безпеки Головного управління Національної поліції у Полтавській області.

Вони за кількадесят тисяч доларів готівкових коштів продавали кримінальну справу, слідство по якій веде Державне бюро розслідувань.

У зв'язку з чим перевертні у погонах були затримані "на гарячому" слідчими ДБР у середмісті Полтави, про що раніше повідомляв "Останній Бастіон".

На більш детальну інформацію про спецоперацію чекайте згодом.

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Правоохоронці затримали колишнього першого заступника секретаря РНБО Гладковського.
11:54
Політика
Щорічно працівники колишніх військових комісаріатів отримують на руки мільярди іноземної валюти у готівці. Так, ухилянти платять за бронь.
вчора, 21:40
Світ
Президент США назвав опонентів невдахами.
12 травня, 10:21
Кримінал
Детективи НАБУ проводять слідчі дії в рамках кримінального провадження, відкритого за кількома статтями ККУ.
10 травня, 13:26
Кримінал
Він залучив військових та працівників Національної академії до будівництва приватного будинку.
09 травня, 16:05
Політика
САП звернулась до ВАКС з позовом про визнання необґрунтованою частини активу і стягнення її чи її вартості (9,3 млн грн).
08 травня, 17:50