Полтавські селяни «не витягують» тиск Росії на міста. Доход області скорочується

ПОЛТАВА
12.11.2014, 15:51
Полтавські селяни «не витягують» тиск Росії на міста. Доход області скорочується

Росія підкосила полтавське машинобудування. Область компенсує втрати врожаєм. Але доходи все одно падають – губернатор

За підсумками року Полтавщина погіршить основний економічний показник: надходження до бюджету скоротяться через падіння доходів від підприємств.

Про це голова Полтавської облдержадміністрації Віктор Бугайчук заявив під час зустрічі зі спостерігачами моніторингової місії ОБСЄ в Полтаві 11 листопада.

Очільник виконавчої влади області сказав, що нині спостерігається «невелике» падіння доходів до бюджету області. За його словами це відбувається «через торговельну війну, розв’язану Російською Федерацією».

У зв’язку з цим Бугайчук сказав, що «проблеми» виникли у підприємств машинобудівної галузі котрі працюють в Полтавській області.

При цьому він зауважив, що від ще більшого зменшення доходів Полтавщину рятують успіхи сільського господарства. відносно вдалий цьогорічний врожай сільгоспкультур

За словами голови ОДА успішна врожайність збільшила валовий продукт сільського господарства області на чверть порівняно з минулорічним. Це певною мірою, але не повністю, компенсує скорочення надходжень до скарбниць.


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00