Полтавські шахраї «відмили» та привласнили 119 млн грн на відновленні Донбасу – СБУ

ПОЛТАВА
20.06.2017, 11:58
Полтавські шахраї «відмили» та привласнили 119 млн грн на відновленні Донбасу – СБУ

Служба безпеки України викрила у Полтавській області конвертаційний центр, через який розкрадали виділені на відновлення інфраструктури Донецької та Луганської областей бюджетні кошти, пише прес-служба відомства.

Повідомляється, що шахраї укладали фіктивні угоди про послуги з переможцями відповідних тендерів, завдяки чому привласнили та перевели в готівку понад 6 000 000 грн, передбачених на реконструкцію та капремонт водопроводів, берегів річок та доріг у Бахмуті (кол. Артемівськ), що на Донеччині.

За інформацією СБУ організатори цього конвертаційного центру налагодили постачання сільгосппродукції до окупованих районів Донеччина та Луганщини та до Росії. Продукти продавали за готівку, яку переправляли через лінію розмежування та розподіляли гроші на банківські рахунки учасників оборудки.

Загальний оборот нелегітимно проведених коштів становить більше 113 000 000 грн.

Щоб розкрити цю схему, СБУ провела 20 обшуків у Полтавській, Київській, Дніпропетровській областях та на територіях, що межують з ОРДЛО. Вилучено бухгалтерську документацію, готівку та матеріальні цінності на суму понад 1 190 000 грн, 13 печаток фіктивних підприємств, 43 банківські картки, чекові книжки, носії інформації та бланки податкової звітності до фейкового «міністерства доходів і зборів ДНР».

Віктор Карпенко


Читайте також:
Чергову несанкціоновану врізку було виявлено у Машівському районі.
19 вересня, 13:00
4 тролейбуси з автономним ходом, виготовлені на мінському підприємстві "Белкоммунмаш", наступного тижня приїдуть у Кременчук.
19 вересня, 10:08
Мешканці Миргорода не зважають на попередження й заборони, а відтак самочинно спалюють бур'яни та сміття.
18 вересня, 09:41
Ні? - Тоді Зе-команда з цим допоможе
17 вересня, 11:50
На території Пирятинської громади почали споруджувати майданчик для скейтбордингу.
17 вересня, 09:13
29 років в Україні депутати займаються дерибаном. Їх треба усувати від влади, а замість них ставити українських патріотів.
16 вересня, 19:35