Полтавські студенти позмагалися в квесті проти насильства

ПОЛТАВА
29.11.2016, 19:46
Полтавські студенти позмагалися в квесті проти насильства

У Полтаві пройшов щорічний інтелектуально-спортивний квест «Гендерний вимір».

Студенти полтавських ВНЗ І-ІV рівнів акредитації взяли участь у інтелектуально-спортивному квесті «Гендерний вимір», що проходив у рамках Всесвітньої акції «16 днів проти насильства».

Серед учасників брали участь такі команди «220», «Свідомий вибір», «Форест», «Комета», «Фенікс» та «Нафтові магнати». Переможцем стала команда Полтавського політехнічного коледжу «Свідомий вибір».

Довідково: акція «16 днів проти насильства» є всесвітньою. Вона проводиться з 25 листопада по 10 грудня з 1991-го року. Метою акції є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.


Читайте також:
Полтава
Заключний день саміту НАТО в Анкарі відбувся на тлі відновлення бомбардувань Ірану після заяви Трампа про завершення крихкого перемир'я.
09 липня, 09:00
Полтава
Трамп оголосив про плани скасувати санкції проти Туреччини, запроваджені ним у 2020 році за купівлю російських систем С-400.
08 липня, 11:05
Полтава
Трамп знову дав зрозуміти, що має намір окупувати Гренландію.
07 липня, 18:03
Полтава
Це капище та Кумир знаходяться в процесі створення уже більше року.
06 липня, 12:13
Полтава
Але програє у перегонах ШІ.
23 червня, 17:15
Полтава
7 червня в країні відбудуться парламентські вибори.
07 червня, 09:19