Полтавські в’язні відкривають магазин органічної баланди. Запрошують всіх

ПОЛТАВА
12.10.2014, 13:04
Полтавські в’язні відкривають магазин органічної баланди. Запрошують всіх

Свою крамницю екологічно-чистих продуктів вихованці колонії назвали «Азбука смаку», і готові конкурувати з цивільними супермаркетами міста. Адже все представлене на полицях вирощене і виготовлене руками.

Прийти подивитися на крам з-за грат і придбати «потойбіч» вирощені наїдки може будь-який громадянин.

Торгувати в магазині збираються як продовольством так і промисловими товарами. Асортимент, визнають в колонії, не такий багатий як в звичайному супермаркеті. Проте вони впевнені, що конкуренцію з торговими мережами витримають. Все, що на полицях – вирощене і зроблене з хистом до справи і багаторічним досвідом.

Але головна «фішка» магазину – виключно екологічно-чисті продукти. В колонії простіше використовувати дбалу працю замість новітніх але дорогих сортів, гербіцидів і добрив. З точки зору споживача такий підхід буде безсумнівним плюсом.

Як розповіли в прес-службі ДПтС України, «Азбука смаку» буде на балансі Машевської виправної колонії №9. В’язні торгуватимуть продуктами харчування – молокопродуктами, олією, м’ясними виробами, овочами, продуктами бджільництва та іншим. Все вирощене і вироблене без хімічних домішок з екологічно чистої сировини. Під час офіційного відкриття магазину буде проводитись безкоштовне куштування.

Крім цього в магазині запрпонований господарський дріб’язок: спецодяг, постільну білизну, сувеніри та інші вироби з деревини і металу.

Торгівля колоній власними виробами не новина, але раніше це робилось через дистриб’юторів і зазвичай кінцеві покупці не здогадуються про походження придбаного. Організовують прямий «фірмовий» продаж пенітенціарії вперше.


Читайте також:
Поліція з’ясовує місце перебування п’ятого підозрюваного, адже за адресою місця проживання його не було.
17:47
25 лютого у Полтаві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з бджільництва.
17:35
Правоохоронці Полтави та Кременчука викрили мережу нелегальних гральних закладів, що маскувалися під клуб спортивного покеру.
10:05
Місцеві мешканці ремонтують дороги за власний кошт.
вчора, 17:55
Дошка буде встановлена на будинку, в якому мешкав Джохар Дудаєв.
вчора, 10:38