Полтавських аграріїв вчили як використовувати сучасні online-технології та інформаційні системи (відео)

ПОЛТАВА
17.10.2019, 17:01

На базі Полтавської державної аграрної академії упродовж двох днів, 17 та 18 жовтня, проходить Всеукраїнський науково-практичний семінар «Засоби сучасних online-технологій та інформаційних систем в АПК».

17 жовтня під час семінару розповіли про автоматизацію виробничих процесів у сільському господарстві. Аграріїв ознайомили з інноваційними можливостями системи обліку, аналізу та планування діяльності аграрного підприємства на платформі «Soft.Farm».

Під час семінару учасники мали можливість отримати не лише теоретичні, а й практичні знання. Кожен охочий міг поєднати теоретичні аспекти застосування сучасних технологій для збору, накопичення та обробки інформації конкретних підприємств із практичним тренінгом під керівництвом команди розробників інформаційної системи.

Зайнятість населення на селі, після впровадження інноваційних систем обліку та й узагалі поширення новітніх технологій може дещо зменшитися, переконаний декан факультету агротехнологій та екології ПДАА Микола Маренич. Проте з такою думкою погоджуються далеко не всі учасники семінару, оскільки без людини жодна техніка працювати не зможе.


Читайте також:
До Полтави завітало близько 200 учасників із різних куточків України.
вчора, 11:48
СБУ розпочала кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 КК України.
вчора, 11:25
Далекий родич сестри Панаса Мирного (Рудченка) безкоштовно передасть Гадяцькій громаді родинну садибу.
вчора, 11:20
Минулого тижня екснардеп визнав причетність до організації видобутку.
вчора, 10:43