Полтавських поліцейських незабаром атестуватимуть

ПОЛТАВА
06.06.2016, 09:16
Полтавських поліцейських незабаром атестуватимуть

Незабаром у Полтавській області розпочинається процес атестації працівників поліції, про це повідомляється на офіційному сайті ГУ НП у Полтавській області.

Громадяни можуть надати атестаційним комісіям Національної поліції інформацію про неправомірну поведінку будь-якого співробітника Головного управління Національної поліції в Полтавській області, заповнивши посилання на сайті ГУ НП Полтавщини.

Основним завданням атестаційної комісії буде забезпечення якісного та прозорого процесу атестації співробітників поліції. Атестаційна комісія оцінюватиме професійні та особистісні якості поліцейського і прийматиме фінальне колегіальне рішення про його придатність / непридатність до служби в поліції.

Нагадаємо, 17 травня відбулися збори представників громадських, правозахисних організацій, громадськості, депутатів і ЗМІ в актовому залі Головного управління Національної поліції в Полтавській області. Загалом понад 80 осіб, які виявили бажання взяти участь в атестуванні правоохоронців і зареєструвались черезвеб-сайт ГУНП.

Із них 20 чоловік через співбесіди відібрали до складу атестаційної комісії співробітників поліції.

Читайте також:
Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України виявив хворих на сальмонельоз.
09:10
Поліція з’ясовує місце перебування п’ятого підозрюваного, адже за адресою місця проживання його не було.
вчора, 17:47
25 лютого у Полтаві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з бджільництва.
вчора, 17:35
Нагода була подвійною.
вчора, 13:10
Правоохоронці Полтави та Кременчука викрили мережу нелегальних гральних закладів, що маскувалися під клуб спортивного покеру.
вчора, 10:05
Місцеві мешканці ремонтують дороги за власний кошт.
24 лютого, 17:55