Полтавський аеропорт поки не може знайти компанію-перевізника

ПОЛТАВА
20.12.2016, 09:56
Полтавський аеропорт поки не може знайти компанію-перевізника

Про це розповіли під час засідання постійної комісії з житлово-комунального господарства.

Питання аеропорту вже не вперше стоїть на порядку денному. Раніше анонсували, що на завершення ремонту полтавського летовища потрібно ще 2 млн грн, оскільки сама смуга потребує детальної інспекції, що має визначити, які літаки може приймати аеропорт.

За словами чиновників, наразі існує проблема контракту з авіакомпанією, яка займатиметься пасажирськими перевезеннями. Також постало питання заповнюваності літаків, оскільки зараз полтавцям зручніше скористатися харківським чи бориспільським летовищем, які обслуговують багато міжнародних рейсів.

На засіданні вирішили в найкоротші терміни знайти авіаперевізника. Ним може стати українська компанія «МАУ» чи азербайджанська компанія, яка зможе забезпечити авіаперельоти за кордон.

Віктор Карпенко


Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
вчора, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
вчора, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
вчора, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56