Полтавський Держгеокадастр “віджимає” землю підробленими документами

ПОЛТАВА
13.02.2018, 12:44
Полтавський Держгеокадастр “віджимає” землю підробленими документами

Держгеокадастр у Полтавській області шахрайським шляхом, підробляючи технічну документацію на право власності, "віджимає" землі у законних власників.

Олександр Ярмак, який у 2007 році отримав державний акт на право власності на земельну ділянку у курортній зоні міста Полтави - с. Верхоли, "завдячуючи" Держгеокадастру у Полтавській області, який діє у інтересах "потрібних" людей, залишився без землі.

Про свавілля чиновників з Держгеокадастру у Полтавській області незабаром на сайті.

Просибо громадян, які постраждали внаслідок злочинних дій керівництва Держгеокадастру у Полтавській області, повідомляти журналістів Останнього Бастіону на нашу електронну пошту: [email protected]

Читайте також:
57% від витрачених 7,4 млн грн за перші 6 місяців 2020 року з бюджету Хорольської міської ради вклали у благоустрій та охорону здоров'я.
09:27
Руками підлеглого Євгена Бови прости Господи депутатка обласної ради Ірина Степаненко провела сесію Новоселівської ОТГ у закритому режимі.
14 липня, 18:20
Опорний заклад середньої освіти у селі Мартинівка підготували до капітальної реконструкції з проведенням комплексної термомодернізації.
14 липня, 14:06
Попри різку зміну погодних умов на Полтавщині досі спостерігається високий рівень пожежної небезпеки.
14 липня, 08:57
Що потрібно для того, щоб стати пілотом? Відповідь професіоналів.
13 липня, 17:25
Зеленський має відвідати Полтавщину 15 липня.
13 липня, 15:58