Полтавський Держгеокадастр “віджимає” землю підробленими документами

ПОЛТАВА
13.02.2018, 12:44
Полтавський Держгеокадастр “віджимає” землю підробленими документами

Держгеокадастр у Полтавській області шахрайським шляхом, підробляючи технічну документацію на право власності, "віджимає" землі у законних власників.

Олександр Ярмак, який у 2007 році отримав державний акт на право власності на земельну ділянку у курортній зоні міста Полтави - с. Верхоли, "завдячуючи" Держгеокадастру у Полтавській області, який діє у інтересах "потрібних" людей, залишився без землі.

Про свавілля чиновників з Держгеокадастру у Полтавській області незабаром на сайті.

Просибо громадян, які постраждали внаслідок злочинних дій керівництва Держгеокадастру у Полтавській області, повідомляти журналістів Останнього Бастіону на нашу електронну пошту: info@bastion.tv.

Читайте також:
Полтава
Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує громадянам про можливість скористатися податковою знижкою.
14 жовтня, 13:09
Полтава
Наші педагоги — загартовані й готові до будь-яких випробувань. Сьогодні вони відзначають свій день, долаючи виклики сучасності.
05 жовтня, 09:35
Полтава
Кременчук вшановує композитора Сергія Горюновича.
02 жовтня, 13:14
Полтава
Коли директор — теща: як працює «родинна математика» у школі.
28 вересня, 11:09
Полтава
Будинок-пастка: як статус «пам’ятки» обернувся штрафами та блокуванням рахунків для військового.
24 вересня, 19:28
Полтава
Велика Британія виключила Тетяну Євтушенкову, дочку засновника АФК «Система» Володимира Євтушенкова, зі свого санкційного списку.
23 вересня, 07:05