Жіноцтво Нехворощі передає фронтовикам ЗСУ частину свого душевного тепла

Жіноцтво Нехворощі передає фронтовикам ЗСУ частину свого душевного тепла

Захист, що береже у собі тепло рук жінок Полтавського краю. Орантою постали перед воїнами згуртовані мешканки Нехворощі та Соколової Балки.

Відповідними щемливими кадрами із волонтерського пункту у Полтавському районі поділилася пресслужба органу місцевого самоврядування, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Нехворощанське жіноцтво вкладає свою душу у кожну сплетену сітку для наших захисників.

Свій пункт вони розмістили у тісненькій кімнаті Андріївського сільського клубу, де панує атмосфера спокою, врівноваженості, впевненості у важливості справи, яку виконують небайдужі люди. Жінки різної вдачі й досвіду, звичок і уподобань, але кожна знає головне.

«Маскувальна сітка рятує життя бійців, щоби наші незламні воїни не стали мішенню для ошалілого ворога. І це нас об'єднує! Як і щира українська пісня, з якою ми іноді виходимо на сцену... Хвилина-друга, і частина сітки-основи вкривається смужками, котрі із нашим душевним теплом бережуть вояків на передовій», — прокоментували свою працю задля спільної перемоги волонтерки.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати, як жіноцтво Диканьки також згуртувалося для підтримки фронтовиків Збройних Сил України. Незламність фронту гартують надійні тиловики, особливо цивільні.

Жіноцтво Нехворощі передає фронтовикам ЗСУ частину свого душевного тепла_1
Читайте також:
Опінії
Україна повинна відмовитися від намагань вступати у різні союзи. Мусимо бути насправді незалежними, самодостатніми й мурувати власний шлях.
18 лютого, 07:13
Полтава
Небайдужі до національної безпеки й оборони цивільні громадяни не лише плетуть маскувальні сітки для воїнів. Вони роблять окопні свічки.
12 лютого, 19:23
Мистецтво
16-річний парубок поліг за вільну Україну від рук російських окупантів влітку 2014-го. Тепер його рідний край на вістрі борні за свободу.
10 лютого, 06:03
Мистецтво
В оздобленні стін, стелі та підлоги майстри використали аж ніяк не пластик. Навпаки будівлі повернули дерев'яний шик із вапняною фарбою.
06 лютого, 08:21
Полтава
Українська малеча як ніхто розуміє важливість підтримки наших захисників. Тому по-своєму долучається до підтримки вітчизняних фронтовиків.
30 січня, 12:38
Полтава
Навіть маленька допомога тиловиків рятує життя на фронті. Саме тому свідомі жителі Полтавщини вкладають власні кревні у підсилення війська.
28 січня, 06:08