Полтавський симфонічний дав концерт просто неба у звільненому Слов’янську

ПОЛТАВА
01.11.2014, 12:02
Полтавський симфонічний дав концерт просто неба у звільненому Слов’янську

Полтавський симфонічний оркестр академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. В. Гоголя продовжує гастролі зоною АТО.

Другим пунктом на Сході, що відвідав симфонічний стало місто Слов’янськ Донецької області. Колектив дав концерт «Музика фронту» для військових і місцевих жителів, які знаходяться лише за 100 кілометрів від лінії бойових дій.

Оркестр виконав кращі світові симфонічні твори. В тому числі російські. У супроводі симфонічного оркестру пісні виконала заслужена артистка України Маргарита Томм.

«Зі Слов’янська починалися страшні події, дякувати Богу і нашим хоробрим військовим, нині місто українське, відновлюється після нещодавніх подій. Розуміємо, що приїхали до хлопців, які сьогодні ж вночі вже їхатимуть на військовій техніці, яку довелося побачити на власні очі, в бій проти ворога. Для нас музикантів Росія – це Рахманінов і Чайковський, Шостакович, ми віримо, що наша країна переможе» – поділився враженнями художній керівник та головний диригент полтавського симфонічного оркестру народний артист України Віталій Скакун.


Читайте також:
На місці зруйнованої більшовицькими окупантами у 1930-х роках миргородської Малої церкви з'явиться величний храм Всіх Святих ПЦУ.
вчора, 11:26
Понад 300 тисяч гривень спрямують депутати Гадяча на покращення медицини, освіти та житлово-комунального господарства громади.
23 вересня, 10:33
Мешканці Пирятина поскаржилися на сморід і задимленість, причиною яких є тривала пожежа на околицях міста.
22 вересня, 14:34
На автошляху Т-1709 Оржиця-Хорол сталася дорожньо-транспортна пригода за участю вантажівки "МАЗ" із причепом.
22 вересня, 09:27
Вже завтра, 23 вересня, десантно-штурмові загони ЗСУ і бійці сил спеціальних операцій США проведуть навчання у небі над Полтавою.
22 вересня, 08:36