Полтавський симфонічний дав концерт просто неба у звільненому Слов’янську

ПОЛТАВА
01.11.2014, 12:02
Полтавський симфонічний дав концерт просто неба у звільненому Слов’янську

Полтавський симфонічний оркестр академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. В. Гоголя продовжує гастролі зоною АТО.

Другим пунктом на Сході, що відвідав симфонічний стало місто Слов’янськ Донецької області. Колектив дав концерт «Музика фронту» для військових і місцевих жителів, які знаходяться лише за 100 кілометрів від лінії бойових дій.

Оркестр виконав кращі світові симфонічні твори. В тому числі російські. У супроводі симфонічного оркестру пісні виконала заслужена артистка України Маргарита Томм.

«Зі Слов’янська починалися страшні події, дякувати Богу і нашим хоробрим військовим, нині місто українське, відновлюється після нещодавніх подій. Розуміємо, що приїхали до хлопців, які сьогодні ж вночі вже їхатимуть на військовій техніці, яку довелося побачити на власні очі, в бій проти ворога. Для нас музикантів Росія – це Рахманінов і Чайковський, Шостакович, ми віримо, що наша країна переможе» – поділився враженнями художній керівник та головний диригент полтавського симфонічного оркестру народний артист України Віталій Скакун.


Читайте також:
21 лютого полтавці завітали на незвичайну екскурсію з елементами театралізації до Краєзнавчого музею.
13:05
Жінці загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
вчора, 11:47
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
вчора, 08:40
За попередніми даними поліція затримала 24 особи.
вчора, 06:29
Цьому передували вечірні сутички поліціянтів з місцевими жителями, які заблокували дорогу до медичного закладу.
20 лютого, 20:16
Під медцентром «Нові Санжари» досі відбуваються сутички. Протестувальників оточила поліція, Нацгвардія та патрульні поліції.
20 лютого, 17:14