Полтавський слід у державному перевороті, призначеному Зе на 1 грудня

Опінії
30.11.2021, 08:45
Полтавський слід у державному перевороті, призначеному Зе на 1 грудня

До річниці вбивства Сергія Мироновича Кірова 1 грудня 1934 року

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

До річниці вбивства російського радянського державного і політичного діяча, коханця Мільди Петрівни Драуле, 1-го секретаря Ленінградського міського комітету ВКП, організатора масових репресій Сергія Мироновича Кірова 1 грудня 1934 року.

Світи стали ближчими (підмиває продовжити поетовим спостереженням: «…Погляди стали м’якшими, Рухи впевненішими, Нервовість зникла…»  ̶  Василь Кузан, Двадцять одна хвилина). На відстані простягнутої руки тепер і Кампноу в Барселоні, і Банкова на Липках. 

Відтак, то лише здається, що від Нелоха до Полтавщини далі, ніж від Єрмака до Гути. Квантова свідомість (перебування об'єкта  одномоментно в усіх точках Всесвіту – ази сучасної фізики, якщо що) впхнула нас усіх гамузом до мішка з собачим лайном, шляхетними чеснотами, Юлією Мендель, освіченістю, тупістю, любов'ю до великої і малої батьківщин, маразмом, святенництвом, засобами гігієни для зони бікіні і миття посуду…

Кожному з нас достеменно відомі як план стратегічної перебудови середньої лінії «Барси» новим тренером Хав'є́ром Ерна́ндесом Кре́усом (Хаві), так і тези чергового припадку місцевого блазня (Зе) на троні.

Ми про полтавський слід у завтрашньому державному перевороті.

Пряма мова сцикуна на бла-бла-маратоні 26 листопада: «Ми отримали інформацію, що першого числа в нашій державі буде державний переворот. 1-2 грудня… Це не тільки агентурна інформація, а і звукова, де представники з України, скажімо так, з представниками Росії, скажімо так, обговорюють участь Ріната Ахметова в державному перевороті в Україні. Що буде залучено мільярд доларів тощо...».

Дорогі земляки, з огляду на знетяму і непідсудність автора виголошеної нісенітниці, просимо наш пост вважати серйозним попередженням про можливу зачистку регіону силами квартальних космонавтів вже сьогодні до вечора. Не виключене застосування гелікоптерів ДСНС, заду Колі Велюра, пащекування міністерки Верещук, цицьок Арестовича, слини Мосейчук.

Почулося, чи хтось сказав: «Що він несе?». Окстись, опоненте, пригальмуй проти ночі! Прочитай оце та збирай мерщій дітей і жінку з тещею до льоху – наші Кобищани названі верховним головнокомандувачем вірогідним місцем дислокації антидержавних сил!

Атас, панове!  Хтось учора на Павленках бачив Ріната Ахметова в однострої бандерівця. Чули, що Мамай евакуює міськраду у ліси за Головач? В АТБ сіль закінчується. Бурба на Пирятинщині формує партизанське з'єднання імені Петра Олексійовича Порошенка. Синєгубов у жіночій спідниці з криком: «Ховайся, хто може!» рвонув до Харкова. Осередок слуг оголосив гуртову мобілізацію свого здитинілого народу. Кива на Садах-2 кидався до перехожих з пропозицією: «Ввєду!». На виїзді від Multiplex Екватор до вулиці Маршала Бірюзова групі молодих регіоналів вдалося завести Т-34. Під руїнами Кадетського корпусу виявлено сховок протипіхотних мін у формі печива від «Рошен»…

Едуард Вікторович Федосов, екс-начальник Полтавської міліції в 2011-2014 рр., з донецьких, люстрований, нині пенсіонер-киянин, один з організаторів майбутнього державного перевороту у наступну середу.
Едуард Вікторович Федосов, екс-начальник Полтавської міліції в 2011-2014 рр., з донецьких, люстрований, нині пенсіонер-киянин, один з організаторів майбутнього державного перевороту у наступну середу.

Дивіться, журналіст американського медіапроєкту Buzzfeed News Крістофер Міллер з бодуна включив до трійки терористів й оцього заширокого у фейсі чоловіка, котрий з 2011 по 2014 рік очолював ГУ МВС у Полтавській області та здебільшого неправдами тримав стабільний дах над головами в поцуплених шапках.

До слова, Міллер – та сама американська акула пера, яка в 2017 році  звела пеню на добропорядного сім'янина Дональда Трампа. «Достовірні джерела» жовтого писаки буцімто своїми очима бачили як найняті майбутнім президентом США під час його перебування у Москві елітні російські повії запісяли ліжко, в якому, було, відпочивав Барак Обама.

Неадекват і записне брехло Зе услід за Міллером зробив і екс-міліціянта Федосова (повний список «терористів» і свідчення пана Федосова отут)  підручним організатора перевороту на псевдо «Ахмєто».

Пан міліціянт забожився, що бачив Ріната Леонідовича лише по телевізору. Повіримо ?

Воно то так… Але, враховуючи те, що найвеличнішому пінкертону сучасності все ще вірять 25 відсотків опитаних, ми – прихильники курсу Останнього Бастіону на критичне сприйняття дійсності – про всяк випадок на 1-2 грудня сховаємося.

Не вір собаці, бо вкусить. І на соцстрах надійся, а сам не зівай.

Читайте також:
Опінії
Реальні успіхи Пишного в питанні тотальної «ощадизації», та теми-схеми з депозитними сертифікатами ми знаємо і без конкурсів.
02 лютого, 17:45
Світ
2023-й видався для РФ непростим, як і попередній. У політиці, економіці й дипломатії агресор зіткнувся із серйозними кризами та викликами.
28.12.2023, 19:07
Політика
Це рішення стало перемогою Дональда Трампа, який намагається затягнути процес розгляду справи.
23.12.2023, 10:48
Опінії
А взагалі, це добрий знак, що частина депутатів хочуть скласти мандати.
14.12.2023, 09:45
Опінії
Мая Санду пояснила, за яким принципом розподілятиметься фінансова підтримка місцевим органам влади від Європейського Союзу.
11.12.2023, 12:28
Політика
Навіщо у Зеленського дискредитують Залужного та Генштаб ЗСУ
02.12.2023, 13:35