Полтавський ЖЕК нараховує платню за ненадані послуги

ПОЛТАВА
15.06.2016, 08:45
Полтавський ЖЕК нараховує платню за ненадані послуги

Згідно з тарифами на послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій, мешканцям будинку по вул. Соборності (Жовтневій), 60, ЖЕК нараховує щомісячну плату за користування ліфтом і сміттєпроводом, хоча ці послуги в будинку відсутні. Вартість сплати за ненадані послуги складає майже половину вартості від загальної суми платежу.

У п’ятиповерхівці радянської забудови ліфт не передбачений, сміттєпровід заварений вже 20 років, – зазначають сторожили будинку.

– У 2012 році був у нас був укладений договір із ЖЕКом №7, зараз нам надає послуги ЖЕК №2. Ліфта в нашому будинку взагалі не передбачено. Сміттєпровід не працює. Та з 2012 року й донині ситуація з оплатою не змінилася. У пунктах 7 і 8 договору значиться сплата за технічне обслуговування ліфтів і сміттєпроводів. Вартість цих послуг складає 0.144 і 0.189 грн за м2 відповідно. А це 45% від загальної суми щомісячного платежу, – говорить один із мешканців будинку.

Звертаємо увагу Олексія Чепурка, заступника Полтавського міського голови з питань діяльності виконавчих органів (питання ЖКГ) на ці факти й скарги мешканців будинку.

У разі подібних порушень ЖЕКу щодо нарахування плати за відсутні/ненадані послуги та ін., звертайтеся на електронну пошту нашого видання [email protected]

Читайте також:
Полтавщина — край, де народилося не одне покоління визначних українських діячів культури, науки, мистецтва та політки.
вчора, 14:19
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
вчора, 09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
29 травня, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
29 травня, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18