Полтавський ЖЕК нараховує платню за ненадані послуги

ПОЛТАВА
15.06.2016, 08:45
Полтавський ЖЕК нараховує платню за ненадані послуги

Згідно з тарифами на послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій, мешканцям будинку по вул. Соборності (Жовтневій), 60, ЖЕК нараховує щомісячну плату за користування ліфтом і сміттєпроводом, хоча ці послуги в будинку відсутні. Вартість сплати за ненадані послуги складає майже половину вартості від загальної суми платежу.

У п’ятиповерхівці радянської забудови ліфт не передбачений, сміттєпровід заварений вже 20 років, – зазначають сторожили будинку.

– У 2012 році був у нас був укладений договір із ЖЕКом №7, зараз нам надає послуги ЖЕК №2. Ліфта в нашому будинку взагалі не передбачено. Сміттєпровід не працює. Та з 2012 року й донині ситуація з оплатою не змінилася. У пунктах 7 і 8 договору значиться сплата за технічне обслуговування ліфтів і сміттєпроводів. Вартість цих послуг складає 0.144 і 0.189 грн за м2 відповідно. А це 45% від загальної суми щомісячного платежу, – говорить один із мешканців будинку.

Звертаємо увагу Олексія Чепурка, заступника Полтавського міського голови з питань діяльності виконавчих органів (питання ЖКГ) на ці факти й скарги мешканців будинку.

У разі подібних порушень ЖЕКу щодо нарахування плати за відсутні/ненадані послуги та ін., звертайтеся на електронну пошту нашого видання [email protected]

Читайте також:
21 лютого полтавці завітали на незвичайну екскурсію з елементами театралізації до Краєзнавчого музею.
вчора, 13:05
Жінці загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
21 лютого, 11:47
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
21 лютого, 08:40
За попередніми даними поліція затримала 24 особи.
21 лютого, 06:29
Цьому передували вечірні сутички поліціянтів з місцевими жителями, які заблокували дорогу до медичного закладу.
20 лютого, 20:16
Під медцентром «Нові Санжари» досі відбуваються сутички. Протестувальників оточила поліція, Нацгвардія та патрульні поліції.
20 лютого, 17:14